Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan barátkozhatnék össze vele?

Hogyan barátkozhatnék össze vele?

Figyelt kérdés
Új iskolába mentem, ma volt az első napom. Van egy lány, aki csendesebb, visszahúzódobb, és van egy-két barátnője, de többször látom őt egyedül. Nagyon szeretnék vele összebarátkozni, de nem tudom hogyan? Az összes barátnőm az a nagyon barátkozó, nyitott típus, ezért nem tudom, hogyan ismerkedjek a visszahúzódóbb fajtákkal.. Minden segítség jól jönne!
2011. szept. 1. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Odamész hozzá, és megkérdezed hogy hívják , vagy csak szimplán bemutatkozol neki. Megkérdezed nincs-e kedve elmenni veled büfébe egy csokiért..?

31.N

2011. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj tőle segítséget (nem tudod, hol van egy terem, ilyesmik). Meg szünetben odamehetsz hozzá, megkérdezed nem zavarod-e. Legyél kedves, barátságos.

Tudja, hogy a helyedet keresed új lányként, biztos segíteni fog. :)

2011. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen odamész és kedves leszel vele,ennyi:)

Bemutatkozol,megkérdezed hogy hívják és blabla..:D simán mennifog,fleg ha nyitott vagy.

2011. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Visszahúzódóbb lányokkal szembe nagyobb sikered lehet. Bár nem mindegy mennyire nyitnak. Először csak "kérdezd meg tőle merre van ez meg az a terem" Aztán lévén, hogy már beszéltél egyszer vele, máskor is odamész :) Hajrá!
2011. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!