Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg szeretném változtatni az...

Meg szeretném változtatni az életem. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
tényleg meg szeretnék változni..a családomban történt egy eset...az egy éves unokahúgommal...sokáig kórházban volt és nagyon aggódtam.Ez ébresztett rá hogy kicsit jobban oda kéne figyelnem az életre..ha valaki tud légyszi segítsen...
2009. febr. 25. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit jobban leírhatnád a problémát... min szeretnél pl. változtatni?
2009. febr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasznalj ki minden percet hasznosan,olvass,muvelodj,az informacíó nagyon hasznos barmikor az eletben.

Akar a pelda is mutatja segíteni a raszorulón.

Eld azeleted ugy hogy a holnap reggele tiszta legyen zt ertem az alatt akit megbantol tedd jova es igy tovabb...

Sok sikert!

2009. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj egy listát, hogy miben szeretnél megváltozni és szépen lassan valósisd meg! Mint ahogy az elöző is írta, élvezz ki minden pillanatot! Legyél vidám, mosolygós, önzetlen és nyitott mindendféle új dologra! Nem tudom hány éves lehetsz, de kortól függetlenül bevállalhatsz új tanfolyamokat (ha a pénztárcád engedi) vagy kirándulásokat.


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!