Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Hogyan tudnék változtatni ezen? /megváltozni?

Figyelt kérdés

Nos hát az van hogy meguntam hogy állandóan csak átvernek és kihasználnak és most már végre szeretnék egy komoly és tartós kapcsolatot.Csak hogy úgy érzem hogy reményelen eset vagyok és nem tudok sszejönni senkivele vagy ha igen nem tom őt megtartani.Mivel eddig minden kapcsolatom ugyan úgy végződött csaéódtam benne mert mindig úgy volt hogy csak 1-2 hónapig voltunk együtt és az adadndó első alkalomnál lelépett vki másért de nem hibáztatom a másikat amiért elhagyott mert lehet bennem van a hiba és ez a gondolat az ami nem hagy békén hogy bennem van a hiba.:( Pedig én mindet tőlem tehetőt megteszek de mégsem jön össez.Ez bánt mert ha megyek uccán is és látom a többi embert akik együtt vannak és boldogak eggyütt és hát ez azért nyomasztó hogy nekem meg nincs senkim nagyon egyedül érzem magam.Nos hát ezen szeretnék változtatni de nem tom hogyan ebben kérnék segítséget tőletek mert hátnagyon bánt ez a dolog hogy nincs senkim és lehet hogy bennem van a hiba és hát sose lessz senkim:(:( Ez a gondolat már lassan 1 éve nyomaszt és sokat gondolkoztam ezen de semmi ezért fordulok segítségért hozzátok hogy hogyan is tudnék megváltozni vagy változtatni ezen.

Bocsi ha hosszú lett,értelmes és segítő válaszokat kérek köszönöm előre is.

19/F


2010. júl. 15. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:

oksa:D

szal még annyit hogy bocs a vesszők elhagyásamiatt...

2010. júl. 15. 21:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is helyesírás nem ucca hanem utca, másodszor ne keresd úgy az életben nem lesz senkid majd jön és kész! Járj el új helyekre, ismerkedjél.
2010. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!