Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a stílusomon! Dögösebb, nőcisebb szeretnék lenni! Hogy csináljam? Mostani stílusomról:kép alul.

Figyelt kérdés

nem tudom, jó alapanyag lennék?


[link]


2009. júl. 29. 22:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze . Szerintem kezdj el egy kicsit sminkelni, a hajad vasald ki vegyel fel egy magassarkut,egy dögös bluz es egy jo farmer. Sokat tesz äm az ilyesmit. Egyenlöre ennyit tudok de bizti jönnek meg valaszok. sok sikert
2009. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A hajam a képen ki van vasalva. Igazából nincs önbizalmam, nem tetszik az alakom:( Szerintetek?
2009. júl. 29. 22:52
 3/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is magassarkú és vmi csini top, nem ilyen sima pántos,

kiegészítő, aranyostáska, fülbevaló, karkötő...

lehet szép (nemes)fém, vagy műanyag, divat mind, attól függ neked mi jön be

2009. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Elöször is fogadd elmagad.

Rakass a hajadba egy pär vilägosabb tincset az fedobja.

1-2x szoli de ne vidd tulzäsba!!!!!

Szäjfeny + spiräl keves pirosito az arcra.

Magassarku+ hozzä illö täska.

2009. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a karkötők tetszenek meg a színes dolgok, csak nem merem őket kombinálni félek hogy nevetség tárgya lennék. Az alakomról mi a véleményetek?
2009. júl. 29. 23:01
 6/23 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. A kiegeszitök tenyleg fontosak
2009. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik az alakod, akkor sportolj. Erősítés kellene, mert nincs rajtad felesleg.

Napozz, legyen jó színed.

Magassarkú, szexi ruhák, feszülős farmer, miniszoknya, rövidnadrág.

Nem tudom mekkora a melled, mert nem látszik a képen, de dekoltált felső, az a lényeg, hogy legyen nőies.

Ékszerek... én nem szeretem a bizsut, de ha neked tetszik, akkor sok ruhát fel lehet dobni vele.

Új frizura? Az mindig feldob egy nőt, szerintem a világosabb haj, mondjuk csokibarna haj nagyon jól állna.

Sminkelj: szempillaspirál, szájfény mindig. Szemhéjtus, festék...amit szeretsz.

Jó parfüm elengedhetetlen.

2009. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj az alakod miatt, semmi baj nincs vele!

Szerintem is sminkeld magad, vegyél csajosabb cuccokat (ez nem azt jelenti, hogy legyél plázap.csa), hordj szoknyát, kicsit világosabb dolgokat is.

Az lesz a legegyszerubb, ha bemész egy ruhaboltba és végignézed a kínálatot, aztán kiválasztod a csajos cuccokat, amilyen lenni akarsz... De ne eroltesd!!!

Ja, és nem csak a ruha teszi az embert, légy kedves, mosolyogj!

2009. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszi nektek!:) 75/B-s a mellem, nem túl nagy... a fenekem pedig hatalmas. Tavasz óta minden este futok.
2009. júl. 29. 23:07
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

nem tetszik az alakod? :O pont most akartam írni hogy milyen szép formás lábaid vannak, irigykedem is egy kicsikét :)

az én tanácsaim is hasonlóak mint a többieké :)

smink az mindenképp, egy kis szemceruza, szempillaspirál, alapozó, púder stb..

top-ból szerintem ezt a kivágást hanyagold inkább ami a képeden is van :) túl egybe van :Dlegyen szerintem kivágottabb :D kissé V alakúbb :)

ha térdig érő "alsórészt" akarsz :D akkor az ne nadrág, hanem inkább szoknya legyen.. :)

de amúgy egy csinos blúz farmer és magassarkú mindent visz.. ;)

de magassarkú az szinte mindig része legyen az öltözékednek. :)

körmödet meg francia manikűrrel :P

napszemcsi olyan nagy bagoly keretű :D

ill. hordj szép színes "egybe" ruhákat nagy csini táskával :)


ha meg túlozni akarod a nőciséget hosszabbíttasd meg a hajadat festesd be szőkére járj el szoliba és vegyél fel rózsaszín melegítőt és a felső részét a mell alatti részig húzd le. ( nem gondoltam ám komolyan:) )

2009. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!