Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megbocsássak neki? Helyesnek...

Megbocsássak neki? Helyesnek tartjátok a döntésem?

Figyelt kérdés
Az állítólagos "legjobb" barátommal összevesztünk. Csak magát nevezte ki az én legjobb barátomnak. Igazából onnan indult az egész, hogy szólt valamiért de nem mint tanácsadás hanem mint számonkérés és én erre azt mondtam, hogy te se csinálod szóval inkább ne kötekedj. erre felhúzta magát és mindennek elmondott. Én erre azt mondtam, hogy ha olyan vagyok mint amilyennek leírt akkor lelehet rólam szállni, mert nekem nem kell a barátsága. Ez utáni két napban egy folytában bocsánatot kért, meg azt mondogatta, hogy nem gondolta komolyan. Néha megsajnáltam mert olyan szánalmas volt, de ilyenkor eszembe jutott amit mondott. Szerintetek helyesen gondolom úgy, hogy nem kéne megbocsátanom?
2011. jan. 18. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várj okos tanácsot,mivel nem tudjuk mi történt,ezért nem lehet tanácsot adni.

De ha csak ennyit ér a barátságotok.......akkor nem kell.

2011. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked, bocsáss meg neki, de ha nagyon fájó dolgokat mondott, küldd el a francba.
2011. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!