Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden férfi helyesnek tartja...

Minden férfi helyesnek tartja magát?

Figyelt kérdés

Én magamat igen, szerintem jól nézek ki.


De mások is így vannak magukkal, vagy önelégült vagyok? :D


2011. aug. 20. 09:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

én igazából nem foglalkozom vele. a lényeg az hogy ápolt legyek. nem magamnak akarok tetszeni, hanem a páromnak:)

16/f

2011. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 BlackSword ***** válasza:
77%

Dehogy vagy önelégült... Ez butaság...

És szerintem igen... De ez egy egészséges önbizalom...

2011. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát nálad azért jobban nézek ki XD
2011. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem, én nem, bár csúnyának sem.
2011. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én egy barlangi TROLLnak tartom magam, de van, akinek ez bejön.
2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem nem itt én vagyok a legszebb
2011. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, srácok ezt most nem rosszból mondom, de némelyik fiú azért nagyon el van szállva magától... Jó példa erre az uncsitesóm: tök átlagos, kövér, egy csaj se mondaná rá szerintem hogy jól nézki... Mindig azzal jön, hogy ő mekkora férfi, milyen szerelmes, milyen érett és okos, erős stb... erre szó szerint egy újjal hozzáérek sikít... Tehát ha ő így érez szerintem minden hímnemű a világon :S :D
2011. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. Minden férfi helyesnek tartja magát. És ez bizonyos helyzetekben probléma.
2011. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van, aki úgy tartja helyesnek magát, hogy tudja, hogy nem ő az atyaúristen, nem bunkózik, mert tudja, hogy semmit nem tett a külsejéért, így született, nem vagánykodik vele.

És vannak az ún. "partyarcok", akik rendszerint egyáltalán nem helyesek, de túl nagy az önbizalmuk és azt hiszik, ettől kellenek valakinek, de valójában csak bunkók lesznek, és csak a diszkó p*csák állnak le velük.

2011. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!