Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Mit véthettem?...

Mit tegyek? Mit véthettem? Nagyon rosszul esik az, amit velem csinálnak.

Figyelt kérdés

4. -től járok másik iskolába, itt az első 3 év (4.5.6.) jól ment, én voltam az "új gyerek" szerettek. Aztán ez kb 4-5 hónapja kezdődött ének órán.. (Rajz és Ének óra olyan lazán megy, hogy egyesek azt hiszik mindent megtehetnek... na mind1, nem ez a lényeg.)


Azon az órán már átköltögették a verseket az anyám nevét beleszőve stb, erről már írtam kérdést, amit megválaszoltatok, azt köszönöm. De azóta egy gyerek (nemérdekel megnevezem) Ádám, elkezdett szivatni mindenért.... Mindenért!

Így persze, hogy hozzácsapódtak a "jó barátaim"....

Nekik az se mindegy, hogy hogy eszem, járok, tanulok, beszélgetek, még az se, hogy hogy kötöm a cipőmet -__-


tegnap, folyt a radiátor és máris elkezdte az egyik okos bandatag; "Nézd már, a Jani odahugyált..."

Erre persze mindenki elkezd röhögni, én meg csak ott állok, és vissza mit tudnék erre szólni? Semmit..


Akkor persze jó vagyok, ha veszek valamit a büfében, meg ilyesmik..


Így egyedül barátaim a lányok, (fiú létemre lányokkal jövök inkább ki, mint a fiúkkal :s) és még 2 igazi baráttal. Közülük egy ember csesztetett, de ő már leállt, és mellém állt. A másik az egy rossz szót nem szólt még rám 5 év alatt.


De nem értem , hogy mért csinálják ezt, mert én nem vagyok az a kötekedős típus, inkább nyelek egyet ha szidnak, és elmegyek onnan. De olyanokat csinálnak mostanában, hogy már-már sírni tudnék...


Én igyekszem, mind tanulásban, mind valahogy változtatni magamon, hogy elfogadjanak, de 3. óra után általában mindig beszólnak egy olyat, hogy azon felidegesítem magamat, és utána soha sem tudok odafigyelni..


Informatikai területre jelentkezek majd, és ezért néha beülök a könyvtárba, megnézni az e-mail -jeimet, stb.


én max 2-3 órát gépezek egy nap, de inkább a programozás érdekelnek, nem is a "játékok".. Ezért én már Így vagyok 'kocka' úgy vagyok, minden féle beceneveket adnak nekem, kicsit óvodás módon... Pedig ők minimum 5 órát ülnek egyhuzamban a gép előtt..


Meg ha már valami multis játékban jobb vagyok mint ők (pl cs 1.6 cs:s vagy akár Poker) máris Cheater vagyok, biztos hogy csalok...


Egyszóval én vagyok a bűnbak.


Egyik szerencsétlent úgy fogadták be, hogy mindennap minimum 2.000 FT -ot költ el a büfében energiaitalra stb.

És mindig vesz nekik is... Multkor 10.000 FT .ot herdált el csak édességre... Én meg nem fogok azért pénzt adni, hogy szeressenek.. És azóta ő is elkezdett engem szivatni :)


Ha meg megverem az egyik tagot, akkor máris elkezdenek átkozódni stb..


Egyszóval, mint írtam én vagyok a célpont, a lábtörlő, a sz@r...



Ez nekem nem esik annyira jól...


Mit tudnék ebben a helyzetben csinálni?

(szerencsére aki elkezdte jövőre megy gimibe, szal egyel kevesebb lesz, de akkor is, még marad vagy 5 :S)


Kösz hogy végigolvastad, és ha tudsz segíteni írj.


2011. ápr. 4. 17:23
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Velem is ugyan ez van,de már első óta,és már-már sírva megyek haza a szüleimhez,hogy vigyenek el az iskolából.

Ezen a napon csináltak rólam egy rajzot,amit eltorzítottak,és az egész osztály rajtam röhögött.Én is az a fajta vagyok,aki aki nem szól vissza,köp egyet és megy tovább.És azért én vagyok a lábtörlő,mert csipőgondokkaé születtem,és egy kicsit "kijjebb" van a fenekem.És ez engem nagyon zavar,minden gond van velem,egyszer ez,egyszer az,meg ha még nem szóltak be a napon,akkor óra végén:"Csá kiskuncal,aztán szedd le a zsírt a seggedről!". Sorstársak vagyunk,várjuk a válaszokat :(

2011. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borzasztó, nekem a fiam van ilyen helyzetben, mindig ő a céltábla. Anya létemre tanácstalan vagyok, hogyan bátoríthatnám! Aki tud légyszi segítsen min. hármunknak!
2011. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én vagyok a tegnap 19:20

Nekem anyukám mindig azt mondja,hogy egyik füleden be,a másikon ki,meg hogy ne foglalkozzak velük,de én nem ilyen vagyok,ha felidegesítenek.

2011. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

""Nézd már, a Jani odahugyált..."

Erre persze mindenki elkezd röhögni, én meg csak ott állok, és vissza mit tudnék erre szólni? Semmit.."

Például:

-Nosza nyald föl, ha ennyire örülsz neki!


Ha meg erős vagy, fenyegesd meg őket... csak nem hiszel az átkokban?:)

Úgy vagy úgy de a tiszteletet ki kell harcolnod.

Szólj vissza amire visszatudsz, amire nem meg válts témát valami frappáns fenyegetéssel.


"Meg ha már valami multis játékban jobb vagyok mint ők (pl cs 1.6 cs:s vagy akár Poker) máris Cheater vagyok, biztos hogy csalok..." És ez is rosszul esik? Neten, multis játékokban ha valakit le cheatereznek miközben ő nem is az, 99%-ban büszkék magukra és játék közben olyanokat írnak, hogy LOL, :D, noob xD stb...

Ha nevetni nincs is kedved, mosolyogj. Plusz ez egy hatalmas felület a beszólásra...

2011. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha visszaszól, lehet, hogy megverik. Némelyik kötözködő elég primitív ahhoz, hogy érvelni tudjon.
2011. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a mi osztályunkban is egy lányt nagyon csúfolnak, én már szinte sajnálom...de szerintem próbálj meg "jófej" lenni, vagyis nevess rajta te is és akkor szerintem már nem fognak bántni, mert akkor már minek csúfolnának. egyépként sose értettem ezért fiúkat hogy miért kell csesztetia gyengébbeket, főlg azt a lányt annyira szánalmas. ja és az is lehet hogy féltékenyek rád azért is mert lányokkal vagy vagy mert mert okos vagy.

remélem mondtam valami használhatót :)

2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!