Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha állandóan azzal foglalkozom...

Ha állandóan azzal foglalkozom, hogy mások mit csinálnak, mennyivel sikeresebbek, az azt jelenti, hogy nagyon unatkozom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nagyravágyó vagy, de nem vagy hajlandó tenni érte + unatkozol is, mivel odaírtad választási lehetőségnek h "nagyon unatkozom". Ezt csak azért írtad, mivel tényleg így van.
2010. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálsz semmit akkor unatkozol.

És az ember ha unatkozik többnyire elkezd magával foglalkozni, kérdéseket föltenni. Szép vagyok? De tényleg szép vagyok? Mihez képest vagyok szép?

Minden szabad idődet le kell foglalni, hogy elfáradj és ha jön a hétvége, este már csak aludni akarj, vagy egy jót játszani a szgépen. És nem ilyen marhaságokon gondolkozni, magadat tépkedni. Persze kell időt szánni magadra, de bőven elég, ha lefekvés előtt félálomban értékeled magad egy kicsit.

Menj bulizni, menj zongorázni, vagy nyelvet tanulni! Ne otthon ücsörögj.

2010. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!