Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyi terv járkál a fejemben,...

Annyi terv járkál a fejemben, de nem tudom melyikbe kellene belevágnom. Hogy döntsek? Ti mit szoktatok tenni ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én azzal kezdeném ami könnyen megvalósíthatónak tűnik. vagy rövidebb időn belül tudom teljesíteni. vagy amelyikett a fontosabbnak gondolom és jobban érzem magam tőle. :)
2011. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami úgy tűnik , hogy nem töltessz vele túl sok időt és ami könnyűnek tűnik azzal kezdem.
2011. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A jó,bevált módszert javasolnám.Írj egy listát,mellé pedig a fontossági sorrendet.

Azután a teljesíthetőség várható időpontját.

Máris kapsz egy tervet.

2011. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tündianya válasza:

Az én módszerem:

Mindent tegyél be egy képzeletbeli fiókba, csak egyet húzz ki, aztán a többivel addig ne foglalkozz. Mikor az első dolog készen van, már jobban érzed magad és megszűnik a káosz és a rendszer folytatódhat tovább:) Végül is olyan, mint a lista. :)

2011. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először a lista,aztán a fiók.....Jó módszer!Együtt alkalmazd!
2011. ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én azon szoktam sokat gondolkodni, hogy feltegyem-e a következő kérdést vagy sem.

Ti mit tennétek?

Olyan határozatlan vagyok. Vagy mégsem?

2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!