Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek humán vagy reál...

Szerintetek humán vagy reál "beállítottságú" vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a mateket, ez a kedvenc tantárgyam. Versenyekre is szoktam járni elég jó eredményekkel.Ezt ellensúlyozza viszont az, hogy a magyar is jól megy.Matekből sokat kell gyakorolnom a jó eredményhez, a magyarban pedig minden munka nélkül is megjön a jó eredmény, mondhatni "tehetséges" vagyok. Így nem tudom eldönteni, hogy a jövőben reál vagy humán stílusú szakra menjek-e az egyetemen.Jó lenne ha mondanátok véleményeket...Köszi!
2011. ápr. 5. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha így áll a helyzet inkább reálra menj, mert sokkal jobban el lehet vele helyezkedni!
2011. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami neked tetszik azt válaszd.Inkább humános,milyenek a többi tantárgyaid?Töri,kémia,fizika hogy megy?
2011. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TWIO válasza:
Elmesélem rövid életutam néked, talán segít a döntésben :). Én is ilyen "többpilléres" ember voltam, már általános iskolában is. Utána gépésztechnikus lettem, országos gépészeti versenyen szerzett helyezéssel, országos magyarnyelvi helyezéssel, angol nyelvből is jártam versenyen, sőt, matekból is, többön is. Amikor elvégeztem az iskolát, úgy vélekedtem, ha olyan munkát szeretnék, amit hosszú-hosszú éveken át szívesen végeznék, napról-napra, akkor kicsit magamba kellett nézni. Most szociális munka szakos hallgató vagyok. A jövőben gépek helyett emberekkel, számok és képletek helyett megfoghatatlan, teoretikus módszerekkel fogok dolgozni. Nagy váltás, de sokkal jobban érzem itt magam. Pedig jó voltam ám gépésznek is :). Keresd meg az utad.
2011. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kszonom a valaszokat. :)
2011. ápr. 5. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én reálra mennék mert azon több a munkalehetőség.
2011. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mehetnél matek - magyar szakos tanárnak :)
2011. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja,vagy orvosi ügyvédnek ,akkor tanulnád mind2őt. :)
2011. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tanárnak ne menj, ha ilyen nagy ésszel áldottak meg.
2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!