Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet fojtani magad úgy,...

Meg lehet fojtani magad úgy, hogy nem veszel levegőt?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülyén hangzik, de ha belegondolsz... :D
2011. ápr. 7. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ösztönök erősebbek az akaratnál... tehát nem.
2011. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
előbb utóbb elájulnál, onnantól meg a biológiai funkcióid ismét lélegeztetnének
2011. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen:Nem. (én próbáltam már rettenetes,forgalmas útkereszteződésnél állva, de nem sikerült)
2011. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nebаszki!!!!....... én pont erre gondoltam egy fél órája. de nem tettem fel a kérdést , mert az asszonykám ült itt. amúgy lehetséges válasznak a :

Sri válaszát gondoltam:


"előbb utóbb elájulnál, onnantól meg a biológiai funkcióid ismét lélegeztetnének"

2011. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem, nem nem...


Ez biológia. Az agyad megakadályozza.

Ha mégis sikerülne akkor nem megfelelően működött az "önvédelmi" rendszered, ami max. súlyos depresszió és hasonló betegségek esetén áll fenn...

2011. ápr. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért szólj ha sikerült :D
2011. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem mintha annyira ki akarnám próbálni, csak feltettem a kérdést :D köszi a válaszolóknak :D
2011. ápr. 8. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is gyakran gondolkozom ezen, de szerintem is az lehet a helyzet, hogy elájulnál és elkezdenél lélegezni.:D
2011. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb hatásfokkal kecsegtet, ha egy erős nájlont kötsz a fejedre, hogy ne is tudd kiharapni. Utána gyorsan a radiátorhoz bilincseled magad és vársz. Nem kell sokat...
2011. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!