Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szükség esetén öngyilkos...

Szükség esetén öngyilkos tudnál lenni úgy, hogy egyszerűen nem veszel levegőt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vízbefulladás lenne, ott szerintem könnyebben menne(egyszer majdnem megfulladtam), viszont így spontán nem menne :D
2010. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a "szükség esetén"? Amúgy bioszból tanultuk, hogy az ember képtelen erre, ha nagyon sokáig nem veszel levegőt, egyszer automatikusan, az irányításod nélkül fogsz levegőt venni...(nekünk ezt tanították)
2010. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Ha sokáig nem veszel levegőt vagy az történik, mint az előttem szóló is mondta, vagy a bent rekedt CO2 mennyiségtől egyszerűen elájulsz, és onnantól önkívületi állapotban megy a levegővétel reflexe.


Szóval nem lehet.

2010. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert elájulsz és akkor akaratlanul is levegőt fogsz venni.
2010. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha öngyilkos akarnék lenni, tényleg megpróbálnám, nem csak próbálkoznék ilyen - amolyan akármikkel
2010. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szükség esetén pl. ha fogságba esnél, nem lenne esélyed a megmenekülésre, és kínoznának hogy információkat szerezzenek tőled, ugyanakkor a celládban nem lenne semmilyen éles tárgy, sem pedig kötélszerű, hogy felakaszd magad.
2010. aug. 18. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:

te ilyeneken gondolkodsz? én ennél sokkal képtelenebb dolgokat is elképzelek:) na de ez annyira megrémiszt éjszakánként

de persze ez is egy lehetőség, és szerinted még hogy lehet megölni magunkat?

2010. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Közönséges halandó csak elájulni tud így. Ha talán jógi lennél, akkor sikerülhetne.
2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

megsértjük a volturit, ezért darabokra tépnek és elégetnek:D

csak vicceltem

2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
21.17 ha te tudsz valamilyen jobb megoldást az előző kommentben vázolt problémára, kérlek oszd meg velünk. Mert ha ez a levegővételes nem lehetséges, valahogy csak képes az ember minden eszköz nélkül véget vetni az életének. Bár nekem most semmi sem jut az eszembe.
2010. aug. 19. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!