Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálj, ha nem az vagy...

Mit csinálj, ha nem az vagy aki lenni akarsz?

Figyelt kérdés
például ha menőcsaj akarsz lenni, de sokan azt sem tudják, hogy létezel, vagy ha okosm jótanuló akarsz lenni, de mégsem megy, vagy ha gazdag akarsz lenni, de nem tudod hogyan, vagy épp pont ezeknek a fordítottjai....?
2011. ápr. 9. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt énis szeretném tudni
2011. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cselekedj...
2011. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

el kell fogadni amilyen vagy, mert ameddig idegesít, addig képtelen vagy változtatni rajta. egy buddhista mester mondta nekem ezt. van amiért felelős vagy (pl. lustaság), van ami már a képességeiden túlmegy (adottság, környezet kérdése).


a másik: lépésről-lépésre kell haladni. én is hányszor mondtam már: gazdag akarok lenni, de ez nem úgy működik, hogy holnap már egy csapásra azzá válok. talán sohase leszek az.

2011. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát először is kell az elhatározás,aztán vmi motiváció is,és utána a sok sok cselekedet,de én általában csak az 1.ig jutok xD
2011. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj: Minden álmom, hogy elismert zenész legyek. Mit teszek érte? Amennyit tudok gyakorlok, énekelni és gitározni járok heti 3-szor és már látok egy kis pislákoló fényt az alagút végén...Mert mikor karácsonykor kiálltam a templomban, elcsendesedtek az emberek, én megpendítettem az első húrt, kinyitottam a szám és jött a hang, a nagymamám szeme pedig megtelt könnyel, már úgy gondoltam, nincs visszaút, én bizony leszek valaki a zeneiparban:)
2011. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha akarsz valamit, tegyél érte. ennyi!
2011. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Darcy01 ***** válasza:
Reális célokat tűzz ki magad elé, és minden egyes nap tegyél érte valamit. Nem baj, ha apróság, a lényeg, hogy cselekedj.
2011. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!