Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel akarsz foglalkozni ha...

Mivel akarsz foglalkozni ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés
Milyen munka?
2011. aug. 21. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az akarok lenni, aki akkor voltam, mikor az akartam lenni aki most vagyok!
2011. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ha arra kerül sor" !

Mire?????

2011. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lefordítom a kérdést: „Mivel akarsz foglalkozni, ha arra kerül a sor, hogy dolgoznod kell, mivel feltételezem, hogy most még iskolába jársz?” Jól értelmeztem?
2011. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, jól :D
2011. aug. 21. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló folytatása:

"... a kérdést fellövöm az űrbe hátha válaszolnak rá a marslakók"

Rapülők-zug a volga

2011. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék egy saját ruhamárkát, szóval tervező lennék
2011. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Partiszervező, hotel menedzser, esetleg úságíró, naponta változik, de nagyjából e között a három között. XD
2011. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Író. Soha nem dolgoztam még és nem is tervezem, hogy valaha keresek egy "normális" állást, nem bírom az ilyesmit, unalmas az összes. Írni meg szeretek, csak előbb meg kell tanulnom rendesen az angolt, mert magyarul hülyén hangzik minden. Angolul írogatok most is, de hát még tele van hibákkal, meg egyelőre nem tudok mindent úgy kifejezni ahogy akarnám.
2011. aug. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!