Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek lelkiismeret...

Mit tegyek lelkiismeret furdalás ellen?

Figyelt kérdés

Puskáztam a matektémazárón és 5-ös lett. Bár már máskor is írtam 5-öst puskázás nélkül. Most már nagyon bánom. Csak a képleteket írtam a kezemre,máskor már durvábbat is csináltam, de nem tudom, hogy miért zavar annyira. Lehet hogy magamtól is tudtam volna, csak meg kellett volna tanulni, meg nem is volt annyira nehéz. Végül is a logikám meg jó volt, úgyhogy...

Hülye vagyok.

Szerintetek csaló vagyok?


2011. ápr. 11. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj a jó jegynek és annyi. Nem tudom hányadikos vagy, de úgysem a tudás számít, hanem a jegyek. Mármint, hacsak nem olyan pályára készülsz ahol fontos a matematika, úgysem fog kelleni neked az alapokon kívül (összeadás, szorzás és társai) semmi, viszont a jó jegyek fontosak a továbbtanulásnál.
2011. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csaló azért nem. De jogos a lelkiismeretfurdalásos. Ez elég.
2011. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ezzel a dologgal csak magadnak ártottál. A tanárnak mindegy hogy te puskázol-e. Én is tanár vagyok, és ha valaki írt puskát, az legalább készült... Én is így vészeltem át az egyetemet. Igaz ha az általánost végigpuskáztam volna, sokkal butább lennék.
2011. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem ha puskázok sosincs lelkiismeret furdalásom... szerintem nem vagy csaló.
2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Egy kicsit megnyugodtam :)

És valószínűleg a tanult anyagot, amit puskáztam tényleg soha az életben nem fogom használni :)

2011. ápr. 11. 19:13
 6/6 Darcy01 ***** válasza:

Néha belefér a puskázás, de azért szerintem ne csinálj rendszert belőle, mert valóban csak magadnak ártasz vele.


Én viccesen csak azt szoktam mondani ilyenkor: Fegyver nélkül háborúba?!:-)

2011. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!