Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális a lelkiismeret furdalás?

Normális a lelkiismeret furdalás?

Figyelt kérdés
Anyuék tök jófejek, meg minden, de a hátuk mögött néha cigizek, néha tépek. Persze semmit nem tudnak róla, sőt tagadom, pedig akár meg is értenék. Emiatt pedig tök szarul érzem magam, mert nemhiszem hogy ezt érdemelnék.
2011. júl. 25. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, legalább azt jelenti, hogy rájöttél, hogy ami csinálsz az nem jó. De mit jelent az hogy tépsz?
2011. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

drogozást jelent (füves cigit).

szerintem sem ezt érdemlik, meddig akarod csinálni a lelkiismeret furdalást? nem olyan jó buli ám, mert egy idő után már a mindennapos ügyeiddel sem tudod megkeresni őket, annyira elhatalmasodik.

2011. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
füvezik. gondolom. nekem is van néha.
2011. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16
2011. júl. 25. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el nekik. Az én szüleim is megértették. Semmi gond nem volt belőle. Vagy pedig ne csináld, ha gyenge a szived. :)
2011. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!