Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kerülhetném el, hogy ne...

Hogy kerülhetném el, hogy ne piruljak el? Lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor azon veszem észre magam, h ég az arcom pedig semmi szégyellni valóm nincs, olyan szitukba is elpirulok ha mondjuk a másiknak kéne elpirulnia nem nekem.... Fogalmam sincs, hogy van e egyáltalán vmi amivel el lehetne kerülni. Kérlek segítsetek!
2011. ápr. 12. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lány vagy? ha szégyenlős vagy, meg izgulós, könnyen jössz zavarba ezek akkor vannak. ha le tudod vetkezni őket akkor elmúlik, nálam is igy volt. sztem idővel magától is megoldódik.
2011. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok és nagyon remélem, hogy idővel majd nem lesznek ilyen problémáim...de hogy tudnám ezt legyőzni hiába nem akarok én elpirulni mégis megteszem, és néha elég cikis helyzetbe keveredek e miatt és ez rossz :P
2011. ápr. 13. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy? amúgy sztem az bájos, nem kell idegeskedned emiatt, próbáld lazábban kezelni, úgy hamarabb "kinövöd"
2011. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok (már majdnem 17)

Most komolyan azt mondod, hogy bájos az ha rák vörös valaki? pl mikor egy fölötte levő emberrel társalog.. gondolok itt tanárra vagy felnőttre, bár nem csak ilyen helyzetekben vagyok képes elpirulni hanem bármilyen helyzetben xD

2011. ápr. 14. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
16 vagy, még bőven változol. Szégyenlősebb vagy az átlagnál. Én 16 évesen szóba nem mertem állni a lányokkal. Voltam vagy 20 mire úgy ahogy kinőttem.
2011. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát remélem kinövöm :)
2011. máj. 7. 10:44
 7/9 anonim válasza:
Nekem szemely szerint az segit ha ilyenkor mely levegot veszek, az ember szemebe nezek, akivel beszelgetek es probalok termeszetesen viselkedni, ha mas is ott van, akkor figyelem, hogy o hogyan kezeli mindezt es probalok en is hasonloan viselkedni, hasonlo, termeszetes, arc mimikaval. :) En is pirulows vagyok es 16, de ez altalaban muikodni szokott nalam. XD
2011. máj. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan tudod elkerülni azt, hogy ne pirulj el?

Hát a legbiztosabb módszer ha fejen állsz.

2011. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

fura mód :p de kipróbálom xD mármint a nagylevegőt xD

de gondolkozom a FEJEN ÁLLÁSON IS -.- ' marharépa :P

2011. máj. 11. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!