Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Váltsak sulit, vagy hogy...

Váltsak sulit, vagy hogy kerülhetném ezt el?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok. Minden reggel mikor abba a suliba kell menni hányok,és gyomoridegem van. Az egész órát végig stresszelem,és már nagyon elegem van. Hogy amióta suli folyton hányok az idegtől. Sulit szeretnék váltani, TIT-re átmenni. De a legnagyobb probléma az osztályfőnőkőm. Felmentett matekból,és mindig ezt hozza fel ha lépni akarok. Nagyon elegm van már. Holott 100-szor megháláltam már neki. Országos versenyt is nyertem rajzból stb.... Mit tegyek,már nagyon elvagyok keseredve...
2011. okt. 13. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan mit kéne tenned, de valahol rokon lelkek vagyunk. Rajzból én is magasan vertem mindenkit a suliban, viszont mindig is ideges, stresszes voltam, már általánosban is gyomorideggel mentem suliba szinte minden nap. Ebből a szempontból nem változtam, meglett felnőtt fejjel is ilyen vagyok sajnos. Valahogy nem találom magamat a világban.

Tegyél valamit, hogy jobb legyen, próbálj az osztályfőnöknél határozottabban fellépni, hátha így jobban megérti a problémád.

2011. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj, kit érdekel ofőd
2011. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Kedves első válaszoló, lenned kedved velem beszélgetni erről?

17/L

2011. okt. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!