Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, a...

Mit tegyek? Úgy érzem, a fizikai vonzalmam a fiúk iránt gyenge. Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves lány vagyok, és nem tudom, hogy ez éretlenség-e, vagy minek nevezzem...a lényeg hogy amikor pasikról van szó nem az fog meg először, hogy "Hú, de izmos", sokakkal ellentétben konkrétan nem érdekel a külső(oké, legyen meg az alapápoltság, de számomra csak ennyi a lényeg...), mert amikor "szerelmes" leszek vkibe, az nem megy első látásra, nem érdekel, hogy hogyan néz ki és nem azért szeretek bele vkibe hogy szexelhessek vele...oké, mondjuk 14 évesen...A lényeg hogy mindig az érzelmi fonalát fogom meg a kapcsolatoknak és a vonzódásom is mindig szinte csak érzelmi alapú...úgy kb 90%-ban...

Most mi lehet a baj velem? Néhányan biztosan hülyének néznek, hogy menj és szexelj és ennyi, de ez engem egyenlőre szinte hidegen hagy...jó azért nem teljesen...éretlen vagyok szerintetek?...


2011. ápr. 13. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy éretlen, ez teljesen normális ne aggódj nem veled van a baj!:) Örülök, hogy vannak ilyenek is, mint Te! Maradj is meg ilyennek. 14 évesen meg bőven ráér még a pasizás.;)
2011. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. ápr. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!