Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A lelki vagy a fizikai fájdalo...

A lelki vagy a fizikai fájdalomtól féltek jobban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

A lelki! A fizikai fájdalom begyógyul, de a lelki sebet nem tudják meggyógyítani az orvosok...

Sajnos elég súlyos lelki bajban szenvedek, tudom mirol beszélek.

2009. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelműen a lelki.
2009. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mind 2-ő-től.A fizikai sokkal rosszabb érzés ugy hirtelen de abba marad és begyógyul.A lelkit azt nagyon nehéz begyógyítani...
2009. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Lelki.

Hiszen a fizikai fájdalmamon segít az orvos,viszont a lelki problémáimat magamnak tudom megoldani.Nincs aki segítsen.

2009. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyiktől sem. aki megbánt, leszarom, vége van köztünk a dolgoknak. ha jó barát bánt meg, akkor megbeszéljük. a halál is természetesen meghat, de nem parázok, mert tudom hogy mindenkivel előfordul majd. Azzal hogy megszülettünk vállaljuk a halált is. A fizikaitól sem félek, van érzéstelenítő, a NEM MAGYAR orvosok majd megoldják (mert a magyar csak találgat: lehet hogy vérrög gyanú :S). A haláltól sem félek, bár inkább azonnal haljak meg, mint lassan. Motoros vagyok, elég szabadszájú, kimondom amit akarok. Azt utakon sincs bennem félelem, de nem azt jelenti, hogy felelőtlen vagyok, nem kanyargok 200al az utcán, csak pályán (ausztriában).
2009. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a lelkit bírom, igazából kevés dolog tudna már lelkileg fájni, annyi minden volt már. :) a fizikaitól se félek, de ha választani kell, inkább jöjjön a lelki, megvannak a módszereim, hogyan kezeljem őket.
2009. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam a kettő teljesen összefügg, úgyhogy nem vágyom egyikre sem.

Talán a lelkitől jobban félek, mert nagyon nehezen tudok felállni.

2009. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fizikaitól jobban félek, de azt is kibírom valahogy.
2009. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez ilyen rejtett filozófiai volt... A betegségen többnyire csak az orvos tud segíteni, a lelkin te magad. Jobban bízol egy orvosban, mint önmagadban?
2009. szept. 27. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindkettőtől ugyanannyira:D
2010. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!