Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetnek ilyen erős fizikai...

Lehetnek ilyen erős fizikai tünetei a szomorúságnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Majdnem három hónapja elhunyt a legjobb barátnőm, aki igazából nem csak egy átlagos "legjobb barátnő" volt. A családommal olyan semmilyen kapcsolatban állunk, és ő volt az egyetlen, akivel megbeszéltem a dolgaimat. Bár szinte folyton civakodtunk, jobb barátot senki nem kívánhat magának. Nagyon fáj az elvesztése, azóta nem is élek. Az első pár napban állandóan csak sírtam, be is lázasodtam tőle. Most azonban már nem sírok, helyette görcsöl a hasam, és többször hánytam is. Egyfolytában szédülök, mintha nem lennék a testemben. Nem tudom, értitek-e ezt, de érzem, hogy ez nem valami egészségügyi probléma. A gyásztól lehet? Hogyan tudnék enyhíteni rajta?


19L


2011. máj. 15. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

részvétem

igen lehet, keress meg egy pszichológust szerintem jót fog tenni ha beszélsz róla és talán tanácsokkal is ellát

2011. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!


A szorongásnak..? Hát nekem pánikbetegség ugrana be inkább. Igen, nagyon kemény tüneteket tudnak produkálni a lelki dolgok!


Nekem volt karzsibbadás, mellkasi fájdalom, szívdobogás-érzés, sőt olyan is volt, hogy arra keltem; nem veszek levegőt.


A te tüneteid nem ilyesfélék, ezért először háziorvost javaslok !

2011. máj. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogyha valaki összeomlott lelkileg, fizikai tünetei vannak. Pszichoszomatikusnak hívják, és segít, ha kiadod magadból.
2011. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utánanézek a dolognak!
2011. jún. 5. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor valaki elfelejt levegőt venni és oda is figyel rá, azt aphnoénak nevezik.

Alvás paralízis is jelentkezhet ekkor.


Épp testben, épp lélek! Ha a lelked békés és nyugodt, akkor a testedben nem jöhet létre betegség.


Ezt az egészet ki kellene beszélned, esetleg beszélhetnél a temetőben a barátnődhöz, sokan szoktak az elhunythoz beszélni, nyilván akkor mikor senki nincs a közelben. Ez megnyugtatja a lelket! Neked is jobban fog esni, közben nyugodtan képzeld el, milyen arcot vágott, amikor meséltél neki bármiről! Egy idő után gyógyulási folyamat is elkezd jelentkezni. Akár kérheted a barátnődet, igaz, hogy elhunyt, hogy segítsen neked onnan megszabadulni a kínzó rossz érzésektől! Szerintem ha valóban szeretet, segít!


Nem tudhatjuk, hogy hova jutnak ezek az emberek az életük után! De azt sem hiszem, hogy a semmibe vészünk el! A lélek tanulás nélkül nem erősödik, és a léleknek tanulnia kell, hogy mikor elmúlik a földi élete újra tanulhasson!

2015. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részvétem! Elnézést ez lemaradt!
2015. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!