Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ember akit senki...

Van olyan ember akit senki sem szeret?

Figyelt kérdés

en nagyon ugy erzem,mar ongyilkos is akartam lenni ... tenyleg vannak olyan emberek akit senki sem szeret? vagy csak azert erzem igy mert ... nemis tudom :(

barataim nincsenek,sem haverok ... nagyon csendes vagyok es viszahuzodo...utalom magamat ... es mindenki mast (1 ember kivetelevel)

mit tudnek tenni hogy ne erezzem ezt?


2009. márc. 2. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik ez a korszakod...amúgy meg,a kérdésede válaszolva,biztos van olyan ember,akit nem szeret senki,de lehet,hogy még azt is szeretik,csak nem tud róla.
2009. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
pl. Gyurcsányt nem sokan szeretik.Biztos van olyan ember.Nekem is ilyen problémáim vannak mint neked de ez még változhat.Lehet hogy 5 év mulva már tök nagyszájú leszel.Még nagyon sokat fogsz alakulni.
2009. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van. Bár nekem van egy viszonylag szerető családom - ami mondjuk bizonyos esetekben nem oszt, nem szoroz.

Szerintem mindenkit szeret valaki, még ha kevesen is, legfeljebb nem tud róla.

2009. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában az, hogy mennyire szeretem (fogadom el) magamat és mennyire szeretnek a többiek összefügg. Tehát, ha te saját magadat elkezded szeretni, akkor mások is kedvesebben néznek rád.

Egyébként ne akard, hogy mindenki szeressen, elég ha azok akik fontosak neked.

2009. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

tuti nincs olyan ember akit senki nem szeret és hidd el hogy minden percben gondol rád valaki,csak te nem tudsz róla,lehet soha nem beszéltél vele stb.

szóval szedd össze magad ismerkedj szólíts meg embereket,akikhez eddig oda se mertél menni,lehet hogy pont azt várják hogy beszélgess velük.

2009. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden embert szeret valaki. Nemtudom hány éves vagy, gondolom tini lehetsz. Énis az vagyok és hidd el, mindenkinek van ilyen korszaka, de öngyilkosságra semmiképp se gondolj! Majd egyenesbe jönnek a dolgok. Ha visszahúzódó vagy az viszont nem segít, mert így nem is lesznek egyhamar barátaid! A suliban próbálj meg beszélgetni az osztálytársaiddal, vagy ismerkedhetsz a neten is, biztos találsz valakit akivel megértitek egymást. De azt írtad mindenkit utálsz... Ez nem jó felfogás! Magadat sem szabad utálnod mert mások megérzik ezt és eltávolodnak tőled. Minden nap dicsérd meg magad valamiért, és mondd azt: ha kitartó vagyk, hamar lesznek barátaim! Ha pedig van egyvalaki akit szeretsz, gondolj mindig rá, és ez erőt önt beléd! Tudom ez egy kicsit szentimentális és nyálas szöveg de remélem tudtam segíteni Neked. :)
2009. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan hogy valakit senkisem szeret.A családod biztosan szeret!Azért mert barátaid nincsenek még nem dől össze a világ.És tudod,nehéz találni oyan igaz barátot.Nekem sincs,csak ismeröseim.De ettől függetlenül nyitot vagyok.LEgyél te is az az emberekre.MOSolyogj sokat,növeld az önbizalmad,attól jó lesz a kisugárzásod.ÉS az embereknek sokkal szimpatikusabbak a jókedvű,jó kisugárzásu emberek.MErt ha lehajtott fejjel,lekonyult szájjal mész az utcán senkinek sem leszel szimpatikus.HA kell járj valami sportra!
2009. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
78%

Szerintem a BKV ellenőrt mindenki utálja!:D

Csórikáim...:D

2009. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Remélem van ilyen. Vagy legalábbis lesz. Énnekem jólesne, ha senki sem szeretne.
2009. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy valakit senki sem szeret. Viszont elég sokan feltételezik ezt magukról. Tehát ez a feltételezés a legtöbbször téves. Ezt vedd tudomásul, és próbálj meg elvonatkoztatni a negatív érzésedtől, ami valószínűleg hamis. Az nem fog olyan egyszerűen menni, hogy "ne érezd ezt". Viszont igyekezz úgy gondolkodni, hogy ennek az érzésnek ne adj hitelt. És igyekezz a helyes gondolkodásnak megfelelően, ettől az érzéstől függetlenül viselkedni. tehát feltételezd, amikor más emberekkel van dolgod, hogy szerethető vagy és bizonyos esélye mindig van annak, hogy megkedveljenek. Tök mindegy, mit érzel, ugyanis a tényekhez kell igazodnia a sikeres cselekvésnek, a tény pedig az, hogy nem nagyon léteznek teljesen szerethetetlen emberek. Azt is feltételezned kell, hogy bizonyos eséllyel másokat is szerethetőnek találnál, ha jól ismernéd őket. Nyilván ez most hihetetlennek hangzik, mert te magad üresnek tűnsz, a többiek pedig idegesítőnek vagy undorítónak. De ezek csak érzések. A helyes gondolkodás az, amit az előbb ismertettem, és amit bárki, aki érettebb és kiegyensúlyozottabb, visszaigazolhat. Az érzésen nem tudsz kezdetben változtatni, csak a gondolkodáson. Olyan ez, mint egy rossz műszer, ami kevesebbet mutat egy valóságos értéknél. Nem tudod a mutatót a pontos értékre visszafordítani, de tudod, hogy a valóságosnál kevesebbet mutat. Aztán ha a gondolkodásodat már átprogramoztad, akkor az érzés is oldódhat.

Ha öngyilkos gondolataid vannak, akkor célszerű előlük kimenekülni a valóságba. Kevesebbet foglalkozz magaddal, és fogadj be külső hatásokat. Hallgass a hangulatodat pozitívan befolyásoló zenét, olvass könyveket, nézz filmeket, amikkel a külső valóság felé tudod terelni a figyelmedet az érzéseid felől. az önbecsülésed is sokat javul attól, ha többet tudsz a világról, jól el tudod tölteni az idődet, esetleg alkotsz is valamit. Tevékenyebb életformára is szükség lehet. Ez is eltereli a figyelmedet a belső problémáidról, és az önbecsülésedet is növeli. A legtöbb problémánk nem valóságos, hanem mi találjuk ki magunknak. A valóságba lehet kimenekülni ezekből a képzelt poklokból. Pl. ha megismersz valósáűgos embereket, akkor az emberekről alkotott mostani rossz véleményed is javulni fog.

2009. márc. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!