Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan dolog, amit "minden...

Van olyan dolog, amit "minden normális ember" szeret, de te mégsem? És olyan, amit rajtad kívül mindneki utál?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 17:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%

Szinte mindenki odavan a hamburgerért, na én nem :D. Sőt...inkább kerülöm. Nem tudom miért de nem nagyon szeretem. Lányok közül meg egy csomóan szeretik Hannah montanat meg a többieket, én meg nem. Sőt..utálom. A divatról ne is beszéljünk...azt utálom :D


Hát olyan amit mindenki utál olyan csak a környezetemben van. Én szeretem az ázsiaiakat, meg a rockot (persze nem a divatrockot) és rajtam kívül a környezetemben vagy 2 olyan van aki szereti.

2010. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Gyerekek. Amikor azt mondom utálom őket, mindenki csúnyán néz rám. Pedig nem tudom mit lehet rajtuk szeretni... :/
2010. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Hopsz, elfelejtettem, amit meg rajtam kívül mindenki utál, az a zene amit én hallgatok :D
2010. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%
ÚÚ a kölköket én sem szeretem....
2010. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeret: gyorskaja, nagyváros, gyerekek (na jó, némelyik ari), pillangók, gesztenye bármilyen formában

Szeret: pókok, elvont, beteg zene:)

2010. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Én a nyári szünetet utálom, meg magát a nyarat. Viszont az iskolakezdést mindig is szerettem, sztem izgalmas. :)

2010. jún. 29. 18:30
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
A nyarat én is utálom, meleg van, szúnyogok, darazsak, unalom, miegymás...
2010. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A nyári szünetet és a gyerekeket én is utálom. Utálom ezen kívül még a focit (fiú vagyok) és a legtöbb labdajátékot (kivéve kidobó).

Szeretem az éjszakát és a telet.

2010. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a társaságot, a tévét, a mostanság népszerű zenéket, a Twilightot az egész stábbal együtt, a hamburgert és a salátaönteteket, a bugyuta vígjátékokat.


Szeretem a könyveket, a festményeket, az elgondolkodtató filmeket, Bram Stoker Drakuláját, az egyedüllétet, a wasabit, meg mindenféle extracsípős ételt. Szeretek mozogni, kirándulni. Ezekről a dolgokról nem igazán tudok beszélgetni a körülöttem élőkkel, csak húzzák a szájukat, ha szóbajönnek.

2010. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%

na ezt kapjátok ki: :D

utálom a milánói makarónit.:D

2010. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!