Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor jártok valakivel, nem...

Mikor jártok valakivel, nem gondoltok arra, hogy megeshet, hogy az az ember akivel épp vagytok, valaki más helyett szeret benneteket, mert azt nem kaphatta meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkinek átfut az agyán. van aki túl is teszi magát a gondolaton egy pillanat alatt, de viszont rágódni nem szabad rajta.
2010. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem.

Miért olyan nehéz elhinni, hogy az az ember minket szeret?

Egyébként szerintem egy egészséges ember nem fog mást keresni a párjában...ha így tesz, ott valami gond lehet.

Szerintem.

2010. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy te nem szereted igazán azt az embert akivel vagy mert ilyeneken gondolkodsz...nem bántásból mondom de tudod hogy mindenki magából indul ki
2010. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
2010. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
. hhhh dsdsfcdffd f
2010. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!