Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha megtudnád, hogy...

Mit tennél ha megtudnád, hogy csak egy napod (24 óra) van hátra az életedből?

Figyelt kérdés
Mihez kezdenél,és mik lennének azok a dolgok amiket elintéznél,mielőtt eltávozol a földi életből?Kiktől búcsúznál el?Mivel töltenéd a hátralévő 24 órát?(vegyük úgy,hogy nem vagy ágyban fekvő beteg,és nincsenek fájdalmaid sem)
2011. ápr. 14. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy egész nap meditálnék ....
2011. ápr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Kinyirnék minnél több mások szorultságából, szegénységéből gazdagodó élösködő férget, annyit amennyire csak időm jut.
2011. ápr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem feküdnék, gondolkoznék, mert az a 24 óra nagyon kevés, hogy a félbemaradt munkáimat befejezzem vagy valami maradandót alkossak.


Egy francokat feküdnék!!!! Valószínűleg rohangálnék, és megpróbálnám k*rva gyorsan befejezni a félbemaradt dolgaimat, de aztán rájönnék, hogy nem tudom, akkor összeomlanék, öt perc sírás, és újra elkezdenék kapkodni, hátha mégis sikerülne.

2011. ápr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még utoljára lenyomnék egy-kettő fuvart.
2011. ápr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lennék ...remélem utána bejelntik,hogy bocs mégse én fogok meghalni xD
2011. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem mondanám el, és úgy élnék, hogy mindenkit megmosolyogtatnék. Ja, és lehet hogy megölnék egy két embert az utolsó órákban, csak hogy jobbá tegyem a világot :D
2011. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Itt egyedül én tudok élni?Felütnék reggel 1gram kólát,mikor menne ki pótolnám egész nap ku.vák ,buli,szesz drogok ,pörögnék egész este ,meghalás előtt meg kipróbálnám a heroint s azzal meghalnék!!!!
2011. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le smárolnám akibe szerelmes vook;bankot rabolnék;bolokból kizabálnám a kajákat és kirabolnák egy ékszerboltot is aztán leszopnám azt akibe szerelmes vook le is feküdnék vele és stb...
2012. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-eshez hasonló csak ekivel :)))
2015. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!