Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megtudnád, hogy meghatározo...

Ha megtudnád, hogy meghatározott időn belül meg fogsz halni, mit tennél?

Figyelt kérdés

Személyes vélemény és egyénileg alkotott kép is érdekelne az emberi társadalomra való általánosításképp. :-)

Nincsen tudomásomban ilyesmi magamról, viszont felmerült bennem a kérdés hogy "általánosan" hogyan reagálnának rá az emberek.


2010. nov. 1. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elkölteném az összes pénzemet(persze beosztva)addig az időpontig

Ha egy nap lenne hátra, az lenne a legvagányabb nap egész életemben

2010. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit az első + a legfontosabb emberektől elbúcsúznék.
2010. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor az nagyon nem normális, ha folytatnám átlagos több milliárd közé beillő monoton életem míg nem a több milliárd+1-ből általam csak egyszerű több milliárd válna?
2010. nov. 1. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
kábítószereznék (meszkalin, LSD)
2010. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Rendezném az emberi kapcsolataimat. Elmondanám a gyülemlő fájdalmakat amit más okozott, megköszönném a sok jót amit kaptam.


Megcsinálnám azokat a dolgokat amit terveztem. Utaznék, jókat ennék, innék, sokat lennék azokkal akiket szeretek.

Nem biztos h elárulnám nekik mi van velem... az megkeserítene mindent. Csak az lebegne a szemük előtt h nemsokára vége.


Am sztem írnék egy listát mint a Bakancslistában hasonló őrültségekkel! :)


Semmiképp nem tudnám ugyanúgy folytatni az életem...

2010. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mindenkit felhívnék, és megmondanám nekik hogy miért voltam ilyen velük, mit érzek irántuk, harag, düh,gyűlölet,szeretet.

A szerelmemet hagynám utoljára,és megmondanám neki, hogy attól hogy megcsalt,(amit tegnap tudtam meg)én még nagyon szeretem, és a másvilágon se gyűlölettel fogok rá gondolni, hanem hogy egy gyönyörű másfél év volt.

2010. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elkölteném az összes megtakarított pénzemet..minden olyan dologra amit életemben szerettem volna.

Elutaznék olyan helyekre ahova szerettem volna eljutni,és természetesen nem utolsó sorban elköszönnék a barátaimtól,a legjobb barátnőmtől,a családomtól és a szerelmemtől..

27/N

2010. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudnám hogy fájdalmasan fogok meghalni, inkább megölném magam. Ha azt tudnám hogy fájdalommentesen, akkor félnék is természetesen, de örülnék is. Utálok élni.
2010. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elrendezném a temetésem, hogy ne a családnak kelljen kifizetni, meg kínlódni vele.
2010. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelt ez a kérdés és az ezen az oldalon lévő válaszokból következtetve általánosan az emberek önpusztításba kezdenének,drogoznának és szexelnének,de ha hosszabb időről van szó(nem csak napokról,hetekről)akkor mélyebben gondolkodnak.
2013. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!