Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy barátom. Őt érzem a...

Hupikék törpikék kérdése:

Van egy barátom. Őt érzem a legjobbnak (barátomnak). Viszont ő mást tart annak. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Mióta ismerem mindig nevettünk,és jó kedvünk volt.

De egyszer szóba jött és azt mondta,hogy más a legjobb barátja(Illetve nevén nevezte).Azóta gyakran rossz érzésem van mikor elválunk egymástól.Általában csak úgy találkozunk,ha vele van az ő legjobb barátja,és az zavar a legjobban,hogy sokszor felhozza ezt az ügyet, és engem részesít vele szembe hátrányban.

Hogy mondjam meg neki,hogy ez rosszul esik,

(hogy ő az LB-je,és ezért hátrányban vagyok nála),

vagy valami-Mármint ha ez a helyes lépés....


2011. ápr. 14. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hát öregem, nem tom milyen barát az aki mindig azt hangoztatja, mennyivel jobb a másik barátja, mint te. Én elhajtanám a picsba.
2011. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a hátrányban részesítést az alatt értettem hogy pl. ha ketten beszélünk,rá figyel/neki válaszol...

De most mit szóljak mikor viccből azt mondják egymásnak:hogy te vagy a legrosszabb legjobb barátom.

Hogyan fűzzem ehhez hozzá ,hogy nekem rosszul esik ez a megjegyzés.. stb ..??

És kösz h válaszoltál..

2011. ápr. 15. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem smit nm tehetsz.viszont taplóság a barátod részéröl,amit csinál és mond.
2011. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően maximum átértékelheted a kapcsolatot vele. Jártam én is így. A szívemet kitettem érte, mindeközben ott volt a 3. személy, aki kb 0 törődéssel és foglalkozással elvette tőlem. Hosszú időbe telt, amíg rájöttem, hogy egyszerűen nem érdemelte meg azt a sok törődést, álmatlan éjszakát és gyomorgörcsöt, amit az iránta érzett felelősségérzet és baráti szeretet előidézett bennem.
2011. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy reagáljak,Ma ez a barátom összeveszett azzal aki(mint az előző válaszolo fogalmazott) 0 tőrődéssel bánt vele,nagyjából ez volt az oka.sajnos,ahogy megfogalmazta,már megint a legjobb barátságára gondolt..

És eléggé a szívére vette,lehetséges,hogy most ő is azt érzi,amit én éreztem,vagy hasonlót..

De nemtudom erre miként reagájak,ötletek ??

2011. ápr. 20. 23:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mind1 már ki is békültek,nagy érzelgősködéssel előttem,nagyon rosz volt látni...
2011. ápr. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!