Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valami nagyon bánt lelkileg...

Ha valami nagyon bánt lelkileg vagy van valami bánatom, és azt elmondom valakinek, elpanaszolom valakinek, pl. egy barátomnak, akkor jobb lesz nekem, jobban fogom magamat érezni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát állítólag igen de sztem nem ...max ha vele vagy könnyebb hogy nem kell titkolóznod és nyilt lehetsz előtte..
2010. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, azt mondják ha kiöntöd valakinek a lelkedet, jobban érzed magad utána. De én személyszerint csak rosszabbul, nem szeretem ha sokat tudnak rólam, szóval mindig megbánom. De ez csak saját tapasztalat, általában úgy van, hogy jobban érzed magad tőle.
2010. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én a gondjaimat el szeretem másoknak mondani, de nem a szüleimnek, nem rokonaimnak, hanem csak a haverjaimnak, és esetleg idegen embereknek, akik szívesen meghallgatnak.
2010. ápr. 15. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván könnyebb, mintha önmagadban emészgetnéd. Nem mindegy persze, hogy kinek, és az hogyan áll hozzá. De sokszor az is segít, ha némán, de megértően meghallgatnak!

Alkat kérdése valójában azért!!

2010. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen de vigyázz, kinek mondod el...

Én már nem mondok senkinek semmit, csak a barátomnak. Ő mindent tud rólam, meghallgat, ha kell tanácsot ad. :)

2010. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jobban fogod magad érezni de gondold meg kinek mit mondasz el,nem sok ember van akiben igazán meghizhatsz.és figyelj arra,hogy ne fáraszd azt akinek elmondod,győződj meg róla,hogy tényleg szivesen hallgatja-e.
2010. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudhatom meg, ha nem hallgatja szívesen, ha nem mondja el?
2010. ápr. 15. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
18:49.onnan,hogy odafigyelsz rá szívvel lélekkel és rá fogsz jönni,hogy valóban érdekli-e.de meg is kérdezheted tőle beszélgetés közben,azért nem fog megsértődni.és te se sértődj meg ha azt mondja,hogy nem érdekli:)
2010. ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!