Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok elfelejteni egy...

Nem tudok elfelejteni egy dolgot, ami bennt van az agyamaba, és állandóan meg kell cáfolnom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

először is mi a dolog? másodszor nem az agyadban van, bár ez most mellékes. harmadszor pedig ha valami megtörtént esemény, és nem bírod feldolgozni(bár ezt nem tudom), akkor csak fogadd el, lásd be, hogy így kel lennie...ne beletörődj. belásd. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyszer sértegetett az egyik haverom, és azt mondtam neki, hogy haljon meg...

Azóta ez kering bennem, lassan 3 éve és egy picit idegel!

2011. ápr. 17. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem le kell zárnod a dolgot.

Javaslom hogy beszélj azzal a haverral és meséld el neki azt a régvolt történetet. (valószínű ő már elfeledte)

Beszéld el neki, hogy ő mennyire megbántott akkor és hogy haragodban meggondolatlanul átkozódtál. De már megbántad, nem gondolod komolyan.


Szerintem ez lezárná az ügyet a te lelkedben is. Persze ha megteheted, hogy eltársalogsz vele. (ha nem halt meg)

2011. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!