Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj hogyha 4 herém van?

Az baj hogyha 4 herém van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:04
1 2
 11/19 Penge008 válasza:

Amennyiben ez szívatás, akkor abszolút nem gond. Hallottam, már olyat, h valakinek "váratlan számú heréje van", és ez abszolút nem befolyásolja a szexuális életét és a nemzőképességét.


Persze ehhez kell egy nő, aki nem idegenkedik ettől, de szerintem ha szeret, akkot emiatt nem akad ki senki.


Azt nem mondom, h menj el orvoshoz, mert egy ilyen esetben gondolom már kisgyermekkorodban, megkockáztatom születésed után feltűnt a dolog a dokiknak, és megvizsgálták a dolgot.


Lényeg a lényeg, tökös gyerek vagy! :D

2011. ápr. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Penge008 válasza:

Bocs, az előbb elírtam:


Amennyiben ez NEM szívatás, akkor abszolút nem gond. Hallottam, már olyat, h valakinek "váratlan számú heréje van", és ez abszolút nem befolyásolja a szexuális életét és a nemzőképességét.


Persze ehhez kell egy nő, aki nem idegenkedik ettől, de szerintem ha szeret, akkot emiatt nem akad ki senki.


Azt nem mondom, h menj el orvoshoz, mert egy ilyen esetben gondolom már kisgyermekkorodban, megkockáztatom születésed után feltűnt a dolog a dokiknak, és megvizsgálták a dolgot.


Lényeg a lényeg, tökös gyerek vagy! :D

2011. ápr. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A herezacskón van egy varratszerű vonal. Nem lehet, hogy neked ez behúzódik, és emiatt néz ki duplának egy-egy herezecskó?
2011. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy a fenti sok cikizéstől, nem lesz kisebbrendűségi érzésed. Ettől te még tökéletes vagy, majd találsz valakit aki nagyon fog szeretni és ezzel nem törődik, mert nem is kell, nem ez a lényeg. Van egy ismerősöm akinek egyel több újj van a kezén, és férjhez tudott menni, pedig a kéz mindig látszik.
2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Kérdés: És mit szólt hozzá az orvos ?
2011. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
47%
Ha van hozá két farkad is akkor nem.
2011. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Semmi baj ha van hozzá még egy farkad!
2011. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sziámi iker vagy, azért van 4 tököd?
2011. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem mert dupla sperma több gyerek meg kanosabb is leszel
2011. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!