Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » KInek az osztályában van/volt...

KInek az osztályában van/volt olyan, hogy az egész közösség kiközösít egy embert? Ha igen, milyen korsztályban? Vége lett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk most van egy lány.

8.osztály,a lány megbukott (nem magyar:D)

már 16 éves,nem szól senkihez,hátul meghúzza magát,vannak magának való barátai,az osztályból senkivel sem barátkozik,meg ül ott magában.Pont múltkor hoztam fel a témát az egyik barátnőmnek,hogy észrevette-e,hogy mi egész évben nem szóltunk hozzá:D csak ha muszály volt,pl.:valaki üzent neki valamit (tanárok) stb..de ennyi.Inkább más osztálybeliekkel barátkozik.

2011. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk van, persze néha beszélünk vele,én sajnálom de az miatt lehet kiközösítve mert nem tetszik senkinek a stílusa nagyon más félénk is
2011. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
volt,hetedik osztályban jöttem el onnan akko volt 3 is, voltak büdöskék vagy leprások,mikor hogy hívtuk őket tesi órán mindig elvertük őket (2 iker) meg a hori, új suliba már nem tudom mi volt,ott talán nem is volt
2011. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Nem korosztálytól függ. Mindíg, minden körülmények között kiközösít egy osztály egy embert. Mindig kell, hogy legyen egy fekete bárány, akit lehet piszkálni.
2011. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alexa32 válasza:
hozzánk 6.-ba jött egy fiu olyan stréber fajta mi őt közösítettük ki.am meg minden osztályba van akit kiközösítenek mert más vagy mert nem tetszik a kinézete
2011. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én ki voltam közösítve régen, de szerencsére már nem :)
2011. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most van egy csaj, új és egy osztályt bukott...
2011. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekünk is van. egy olyan fiu aki nem fürdik meg és nagyon büdös sőt nagyon kövér! én sanálom néha szoktam vele beszélgetni a barátnőmmel.kis butuska de szorakoztato:O

a többi fiu az osztályban szoktam megverni.

de néha ugy felidegesit az a fiu hogy én is néha beszolok neki!!!mert nagyon rosz!!

2011. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!