Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez micsoda? Még télen történt,...

Ez micsoda? Még télen történt, de én nem igazán értem, gondom a közösség tud segíteni.

Figyelt kérdés
A szembeszomszédom egy fiatal 14-15 éves fiú. A szobája ablaka az én szobám ablakával szemben van (én 50/L). Esténként egy időben szellőztetünk. Bent vagyok a szobámban sötétben, valamiért bementem, amikor kinéztem a nyitott ablakon, akkor nyílt ki a gyerek szobájában az ablak, de valami fekete csukjás, ballonkabátos akármicsoda lehetett ott, arcát nem láttam. Én megálltam figyeltem, majd egyszercsak a ballonkabátos kiszúrta, hogy figyelem de a szemét nem láttam de egyszerűen éreztem engem figyel. Teljesen lebénultam a félelemtől remgett mindenem. Én ott álltam az ablakban, próbáltam bezárni, leengedni a redőnyléceket de valami visszatartotta a kezeimet. Majd egy másodperc alatt eltűnt a ballonkabátos, de az ablak nyitva maradt egész estére, télen +1,2 fokban! Este hangokat hallottam amik ilyeneket mondtak: Hiába bújsz el, hallom hogy lélegzel. Egész este a ballonkabátos alakon járt az eszem. Másnap dokihoz mentem - kivizsgálás minden rendben. Akkor ez mi volt?
2009. júl. 17. 23:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

b*zdmeg.fullra rám hoztad a parát!!! :(


amúgy,szerintem egy xanaxot akkor is bevehetsz...

2009. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Oh, bocsi nem volt szándékos!
2009. júl. 17. 23:33
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A frászt hoztad rám, most jött haza a szembeszomszédom!
2009. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Oké oké. Mély levegő..
2009. júl. 17. 23:47
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd gyerekkel minden oké?Nem beszéltél vele erről azóta?
2009. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Rendes a gyerek, különösebben nem beszélünk egymással.
2009. júl. 17. 23:52
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért erre rákérdeztem volna nála még akkor mikor történt,hátha tudott volna rá magyarázatot.(max. hülyének néz,de akkor mi van?)
2009. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az az igazság, csak látásból ismerjük egymást.
2009. júl. 18. 00:04
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Tejóég!:S

Tisztára mint egy horrorfilm.

2009. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

uristen:S.valoszinü szellem volt(lehet nem hiszel benne..)

mamämmal nemrég törént hasonlo eset.nézte a tv-t este volt,és a tv mellett van az ablkaa ami az udvarra néz.uvaron korom sötét volt,majd hirtelen lätta a korom sötétben is kilehetett venni valahogy hogy egy ballonkabätos ember elment ott..kiment udvarra,kinézett..senkinem volt.majd visszament.utäna meg a mäsikiränyba lätta elmenni..ezek a ballonkabätos szellemek,sok embernél megfordulnak,akik lätjäk öket.érdekes.de mär hallottam régebben mästol is ilyesmit.szerintem veled is ez lehetett:S.

2009. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!