Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyit kell fizetni a pszicho...

Mennyit kell fizetni a pszichológusnak? Mit gondoltok, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval elég fura eset: verem magam. Azért, mert dagadt vagyok. És megkeseríti az életem, nem tudok már mit csinálni! Mindig látom a testem..lecke írás közben például meglátom a virsli ujjaim, és ilyenkor általában elkezdtem szurkálni az íróeszközzel..és nem bírom ki! Annyira rossz, mert ismétlem, tényleg nem tudok mit csinálni, anélkül hogy kárt tennék magamban. Állandóan hazudnom kell hogy mik rajtam a sebek, és én tényleg nem magamnak akarok ártani, csak úgy érzem, hogy a dagadt testemnek pusztulnia kell. Szerintetek segíteni a pszichológus? ..
2011. ápr. 18. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy betegség,és igen segítene egy pszichológus.

mehetsz ingyen is, a háziorvos beutal.

2011. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van támogatott az ingyenes , magán az 5-10 ezer / másfél óra
2011. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!