Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha okszor vagyok...

Mit tegyek ha okszor vagyok sok mindenért szomorú, elkeseredett, és valahogy az étel után nyúlok?

Figyelt kérdés

Lassan annyit szenvedek / szomorkodok mint egy 30éves felnőtt ember,de sajnos minden nap jön valami új amiért szomorkodhatok és jó nagyon ritkán történik..... az életem egy szar...és mostanába vettem észre h nagyon hízok el... has,comb,hátsó...Valamiért akkor eszek sokat,amikor rossz a kedvem,bánt valami, esetleg Unatkozok (sokszor van)... Nincs elég akaraterőm a lefogyáshoz...Mit csináljak szerintetek?

L


2011. ápr. 19. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet. Járj el barátaiddal szórakozni(ha vannak), vagy esetleg a családoddal. Hidd el még egy séta ilyen időben is jókedvre vidíthat. Apropó séta: ha van kutyád menj el vele egy nagy sétára,ő i örülni fog és te is jobban fogod érezni magad,hidd el. :)


13/L

2011. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
barátaim nincsenek, kikészülök lassan... alig várom h vége legyen a sulimnak is...ballagjak végre...van egy kutyám aki egy dög, harap,morog, unalmas,alszik egésznap, lusta, csak anyut kedveli de ő vele is fura.... Családommal nem állok úgy h "puszipajtás stb." ..... Barátomat meg nem akarom állandóan traktálni mert tudja milyen hülye vagyok és tudja h tehetetlen..
2011. ápr. 19. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Keressél valamilyen sikerorientáló elfoglaltságot: sport, színjátszás stb.
2011. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:Ez tényleg szomorú :/ Ha a barátod viszont tényleg szeret,akkor elfogad olyannak ,amilyen vagy. Na és látod,van minek örülni van barátod,nem mindenkinek van ám,és neked megadatott. Örülj annak ami van és jó,lehet,hogy nincs olyan sok jó dolog az életedben ,de egy már biztos van. Pozitívan :)
2011. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és a második válaszolóval egyetértek, a sport tényleg jó hatással lehet rád,főleg a tánc! :D Keress valami jó kis rockit vagy hip-hoppot,ami a stílusodnak megfelelő,még barátokra is lelehetsz ott. :)
2011. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!