Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom semmivel kitölteni...

Nem tudom semmivel kitölteni az unalmas hétköznapokat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Februártól nem járok suliba, mert kikészült az idegrendszerem, úgyhogy csak szeptembertől fogok megint suliba járni. Eleinte jó volt, mert azt csinálhattam, amit akartam, néztem filmeket, neteztem, rajzoltam, olvastam, bementem a városba, stb. Mostanában egyre rosszabb, mindent meguntam, amit eddig csináltam. Az agyamra megy, hogy állandóan egyedül vagyok, mert a barátaim mind suliban vannak. Semmivel nem tudom lekötni magamat. Mit csináljak?
2009. márc. 4. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi válaszokhoz még hozzátenném, hogy ha unod a futást (szerintem is nagyon uncsi , már bocsi a futóknak, aki szereti csinálja, és természetesen ez is ízlés kérdése, mint minden más sport szeretete is), akkor próbálj ki mást, és a sport egyébként nagyon jó hatással van az emberre, mert nem csak a koncentrációt, a kitartást, az izmokat, és a testet edzi, és erősíti, de még stressz levezető és boldogsághormon termelő is. Feltétlenül próbálj ki többet is, és amelyik a kedvenc, maradj annál. Ha keményebben elkezded, akkor nézz utána hogy annál a sportnál melyik vitamint vagy/és ásványi anyagot kell nagyobb mennyiségben a szervezetbe juttatni, hogy egészséges legyél, mert vmelyik sport vmelyikeket jobban igénybe veszi, ezért pótolni kell.
2009. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mitől készült ki az idegrendszered? Ha évet ismételsz, nem fogsz unatkozni? A barátaid nem lesznek ott, mert ők 1 évvel előbb elballagnak. Sztem hülyeséget csináltál...
2009. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szentem lovagolj mer a lovak egyfajta terápiás módszerrel is bírnak igy az idegrendszered is tudod egyengetni.És amikor eljutsz a vágtáig az fölfog szabadítani és mindig csak vágtázni akarsz.
2009. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13:30-as vagyok.

az jutot még az eszembe,hogy esetleg kereshetnél valami kis munkát.Esetleg anyu vagy apu munkahelyén részmunkaidőben egy kis munka.Addig sem unatkozol!:)

2009. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Pont a suli miatt készültem ki, mert az osztálytársaim mind hülye kis ribancok voltak, és állandóan szekáltak, mert én nem vagyok az. A tanárok pedig majdnem mind szörnyűek voltak. Úgyhogy szeptembertől másik suliba is megyek, biztosan sokkal jobb lesz. A tanulásból már kicsit elegem van... Viszont a sportolás meg az ajándékkészítés nagyon jó ötlet, szeretek ilyen kézimunkákat csinálni :)

2009. márc. 6. 18:25
 16/18 anonim ***** válasza:
olvass,rendezd át a szobád,látogassál meg rokonokat vagy utazz el pár napra bárhova;)
2009. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőségetek, tarthatsz vmilyen állatot is :)
2009. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Minekmondjam Meg válasza:

ujjazd magad

az még jó érzés is

én szoktam (9 éves lány)

2010. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!