Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » T. I is tettetek olyat tinikén...

T. I is tettetek olyat tiniként/fiatalon amit szégyelltek? Rólatok is készültek cikis képek? Nyugtassatok már meg kérlek!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még csak huszonéves vagyok de régebben annyi hülyeséget csináltam.

Az általános iskolás marhaságok, csínyek és hogy nem gondolkoztam az még elmegy.

De középiskola környékén rászoktam a közösségi oldalakra és tettem fel magamról olyan képeket...

Mindig más voltam így akartam beilleszkedni, hogy ne nézzenek rám furcsán. Mindenki ezt csinálta ezért én is, hogy ne cikizzenek. Illetve olyan idiótán beszéltem mint a társaim. A sok hangulatjel meg nyávogás, tudjátok...

Emiatt sokkal butábbnak tartanak az emberek, pedig pont, hogy nem vagyok az csak mivel nem értettek meg és piszkáltak így olyannak mutattam magam, mint ők.


Másrészről szüleim nem törődtek velem, magányos voltam. Ezért fényképezgettem magam, ráadásul akkor volt divatos az emos stílus. S bár én még a normálisabbak közé tartoztam akkor is nevetséges képek kerültek fel rólam a netre. Napiszaron meg ilyesmin nem szerepeltem :) de akkor is gáznak tartom így pár év után.


Nem tudom, de minden nap eszembe jut az utóbbi időben. A képeknél nem aktra kell gondolni, hanem az egész nevetséges volt. A hajam, a sminkem, a ruhám az egész kép. És akkor még volt, hogy komolyan azt hittem azok jó képek és büszkén tettem fel.

Rémálom! Nem tudom miért csináltam, gondolom figyelmet akartam mert szüleimet nem érdekeltem. De nagyon bánom.


Most már új ismerőseim vannak, nem járok már iskolába szóval annyira nem lenne gond, de mégis zavar, hogy mi lesz ha kiderül (én töröltem a képeimet, de ki tudja kinek van még meg valahol...) vagy ha találkoznom kell azokkal a régi ismerősökkel, akik látták.

Komolyan nagyon kivagyok tőle, ez már nincs rendben.


Mondanátok valami biztatót? Vagy hogy veletek is történt-e valami kínos régen? Esetleg, hogy mostanra feledésbe merült-e?


2011. ápr. 23. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sok olyan dolgot csináltam, amit akkor menőnek tartottam, ma meg már úgy érzem, a bőr lesül a képemről, még ha rá gondolok is. :( Túl sok kép nem készült rólam, de nekem is van néha olyan félelmem, hogy mi van, ha valaki lefényképezett és egyszer előkerülnek a képek, bár ennek kicsi a valószínűsége.

Ettől függetlenül saját magam előtt is szégyenkezek néha bizonyos régi dolgaimért.

2011. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem történt ilyesmi, de amit megtettél màr nem lehet vàltoztatni rajta, ugyhogy jobb, ha nem is ràgod magadat rajta.
2011. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Dettó így vagyok. Figyelj annyit mondok,az számít,hogy most ki vagy,nem az,hogy régen.Legalább is én mindig erre gondolok.Rengeteg cikis képem volt,amit anno én is büszkén tettem fel,de már nem érdekel,akkor ez volt a divat és kész. Most már felnőttem,ahogy te is és csak ez számít. EZ az én véleményem...
2011. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Hogy válaszolni lehessen, tudni kéne pontosan miről van szó. Tölts fel valahova egy olyan képet magadról, aztán meglátjuk.
2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak kinos emlekei. Nekem pl. a harem nadrag. Oh, es azt hittem, hogy milyen szep vagyok. Akkor ugy latszik a tukor mast mutatott. Most nezve a kepeket, hat nem is tudom, nem volt szemem, izlesem?!

Ne is torodj a multtal meg a kepekkel. Nem fog ellened menni, inkabb regi ismerosokkel jot fogtok nevetni. probalj ne gondolni a hulyesegekre, hisz ezek tenyleg hulyeskedesek voltak. Formald eletedet, jovodet, ne old meg magad semmiert.

2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ja persze, nyugodtan írhattok bármit. Nem kell, hogy pont kép legyen lehet bármilyen esemény is.

Köszönöm egyébként az eddigi válaszokat. Szeretném lezárni a dolgot és tovább lépni, ezért jó olvasni, hogy mással is történt hasonló. Így nem tűnik annyira szörnyűnek.


18:34 Nem gondolod komolyan.... Akkor még azt is szégyellnem kellene, hogy itt fent van.

Nem nehéz elképzelni, manapság is tele van a net ilyen képekkel. Nézd meg a tinik képeit.

Inkább a pózolás volt gáz. Meg, hogy pont a legelőnytelenebb képeket raktam fel magamról.

2011. ápr. 23. 18:40
 7/20 A kérdező kommentje:

Ja és volt, amikor kapaszkodjatok meg KÖRLEVELET küldtem az ismerőseimnek, hogy új képeim vannak. (Más is küldött akkoriban.) És látták a szomszédok, a rokonok, az iskolatársak a barátnőm szülei mindenki...

Komolyan, mintha nem is én lettem volna. Nem volt nekem agyam akkoriban?!

2011. ápr. 23. 18:42
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Persze hogy volt agyad, de akkor kisebb volt:)

Ne torodj vele, a mai Facebook hasznalok kb igy fognak erezni ugy 1-2 ev mulva, de majd megint jon egy masik hulyeseg.

2011. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

De, komolyan gondolom.

Egyébként ne nyugodj meg, szerintem most is ugyanolyan buta vagy, mint akkor. A legbutábbak azok, akik hülyeséget csinálnak, és ezt később sem ismerik fel. Utánuk következnek azok, akik felismerik, leesik a tantusz, de attól még buták maradnak, mint te. Ezek általában orrba-szájba nyomják, hogy régen milyen hülyék voltak, de most már nem, pedig igen.

Mert az okos az, aki eleve nem is csinál hülyeséget, és nekik nincs is szükségük arra, hogy hülye kérdéseket tegyenek fel például a gyk-n.

2011. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Persze, hogy csináltunk hülyeségeket! Van olyan, amit még 25 év távlatából is szégyellek!

Tanulj ezekből a hibákból és nem lesz semmi baj a jövőddel!

2011. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!