Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye normális, hogy ennyi...

Ugye normális, hogy ennyi bajom van magammal? Nyugtassatok meg! 11L

Figyelt kérdés
Mozgok rendszeresen,az étkezésre is odafigyelek,mégis van egy kis hasam.Tényleg nem nagy,nincs 600 úszógumim,sőt,ha fekszem (vízszintesen) tök lapos,de akkor is,ez a pici is zavaró...nem vagyok megelégedve magammal....Mondjuk tényleg csak a hasam és a fejem...múltkor fényképezgettem magam,hátha az segít...nagy fej,fénylő,piros,kinyomott pattanások helyeivel teli bőr (pedig minden nap ápolom)...a lábaim is szépek,fenekem is...ugye mindez elmúlik majd?
2011. júl. 17. 22:46
 1/6 anonim válasza:
Szerintem 11 évesen ne foglalkozz még a kinézeteddel, hidd el, ráérsz még erre. De teljesen normális, ha kissé nem vagy megelégedve. Azt megkérdezhetné, hogy hogyan és mivel ápolod az arcbőrödet? Sminket használsz például?
2011. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*kérdezhetném
2011. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Clean&Clear


Nem sminkelek.

2011. júl. 17. 23:04
 4/6 anonim válasza:
Mármint úgy értettem, hogy arcradír, lemosó, tonik, satöbbi :)
2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen,valószínűleg elmúlik...és az a pici poci is el fog tűnni magától,mert nőni fogsz..
2011. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amúgy gél/zselé állagú.

Jeges hatású,arcba kell dörzsölni,amíg hab nem képződik,majd leöblíteni.

2011. júl. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!