Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nincsenek napok össze...

Már nincsenek napok össze folynak a hetek hónapok, mintha hajszál pontosan minden ugyan olyan lenne, minden. , nem tudom hogy élek e vagy halott vagyok? Lélegzek? Már nem érzek, csak vagyok, ez a pokol? ------- tetszik? ----

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy: Az eleje nagyon ismerős már máshonnan...

Kettő: "mintha hajszál pontosan minden ugyan olyan lenne, minden." ennek nincs értelme... vagyis mindenki tudja mire gondolsz, de le is kéne írni rendesen.

Három: Már nem érzek, csak vagyok PONT

A lélegzek kérdés túl rövid szerintem.

És fura a befejezése... valamiért.

Amúgy annyira nem rossz, mint ahogy itt felboncoltam... de tényleg, bár kicsit elcsépelt.

2011. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mégis kinek úgymond tetszhetne ez az idézet? Ne érts félre, amúgy jól megfogalmazza a depresszió érzését.
2011. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MIért nem jársz sehová hétköznap?
2011. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mért ne járnék?
2011. máj. 1. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szünetben szoktak összefojni a napok csak azért kérdeztem
2011. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!