Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy castingon mit kell csináln...

Egy castingon mit kell csinálni? Mit várnak el azoktól akik oda ennek?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta színész akarok lenni,eddig csak a sült galambot vártam a számba,de eltervezte,hogy a közeljövőben elmegyek egy casting-ra. Ott pontosan mit kell csinálni?:D Milyen feltétellel kerülhetek be abba a filmbe vagy sorozatba?Mire figyeljek?Mit néznek leginkább?
2011. ápr. 27. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

az attól függ milyen szinésznek készülsz,

van ahol kiváncsiak az alakodra, hogy borotválod e lent, milyen az orális képességed és hogy nem blokkolsz el le kamera elött, megy e ott is az aktus

de van ahol egyszerű jeleneteket kérnek, pl menj be kérj két üdítőt, küld vissza mert meleg,

ilyen egyszerű dolgokat,

persze nézik, hogy hogy nézel ki, milyen vagy, nem mindegy hogy ők kit keresnek és te milyen vagy külsőleg

2011. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia!

Leginkább azt nézik van e protekciod vagy elég pénzed hogy befizesd magad.

Sajnos én is nagyon sok castingon voltam,szolidalitásból behívják az összes sorban állót, de hidd el már a legelején tudják kit fognak választani.

Amúgy pár tipp: Ne legyél félénk,mosolyogj,ha kérdeznek rólad,"mondj el pár mondatot magadról" ne azzal kezd hogy szeretsz TVt nézni stb. Próbálj érdekes lenni,ne sminkeld túl magad,és ne mennyél túl kihívó ruhába.Tudj minden konfekciós méretet,és ne kamuzz ha a nyelvtudásról kérdeznek:) Röviden ennyi:)

2011. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!