Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy amit szeretet...

Voltatok már úgy amit szeretetek volna csinálni de azt valamiért mégse csinálhattad?

Figyelt kérdés
Én pl sportoltam de egy betegség miatt nem sportolhattam tovább és amikor nézek valamilyen sportot pl olimpia és szól a himnusz akkor mindig arra gondolok hogy én ezt soha nem fogom meg tudni hogy milyen érzés. És ez nagyon rossz érzés.
2011. okt. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én énekes szeretnék lenni, de hang nélkül elég csekély az esélyem vagy élsportoló, csak már késő belekezdeni.

21/F

2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak kajáért nem megyek ki ha lusta vagyok.. :D

Amúgy Himnuszt hallgatni hihetetlen jó *-* (fogathajtó vagyok) és mikor mondják a neved akkor egy lapnak is úgy tudsz örülni hogy áhhw nagyon komoly :)

2011. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy olyan dolog van, amit bármikor csinálnék, amit imádok, ez pedig az éneklés. Imádom a zenét, a suliban is azért várom az órák végét, hogy hallgathassak végre zenét. Nagyon szeretek zenét hallgatni, és amikor nem lát senki, mindig tátogok is, a kezemet mozgatom, mintha a színpadon lennék. Hogy miért nem valósulhat meg az álmom? Mert nagyon félek mások elött énekelni, és nem tudnám az igazi hangom mutatni... :(( Pedig tudom magamról, hogy igenis jó hangom van... 15/L
2011. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most dugnék egy csajt, de nincs is itt.


Minap meg épp elmentem a Ferrari szalon előtt és szívesen bementem volna venni egy kocsit. De ahogy turkáltam a zsebemben, rájöttem, hogy hiányzik még a kocsi árához néhány tíz millió... szörnyű érzés volt. Tökre le voltam égve.


Tegnap este is mi történt! Ha lett volna néhány tojás a hűtőben, akkor csinálhattam volna magamnak sonkás-tojást. Feltéve, hogyha lett volna mellé sonka is. Így sajtos-tésztát ettem.


De még sok ilyen történt velem életem folyamán.

2011. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, nagyon fontos szerepet töltött be az életemben a futás.. egész 17 éves koromig, utána nekikezdtem szedni kálciumot és nőttem kb. 8 centit csak derékból. Ezzel a testalkattal pedig kész katasztrófa futni. Eddig a lábaim voltak hosszúak és vastagok, most meg a felsőtestem nagyobb..

18/L

2011. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!