Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az h alkoholt iszok?...

Milyen az h alkoholt iszok? Ugy értem milyen hatással van rám?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik de 16 fiú vagyok még sose rúgtam (lehet szégyen lehet nem) de ugye sok embert láttam már. Hány feles kell hogy berúgjak és egyedül gáz? mert nem szeretnék megbántani mert volt már rá példa hogy vki ivott és ugye... ha kimegyek egyedül vmi nyugis helyre és ugy? lehet nagyon hüylén hangzik nem is akarok nagyon inni mert enélkül is nagyon jol érzem magam meg minden meg vannak haverjaim stb... csak kíváncsi vagyok hogy mégis ilyen
2011. júl. 17. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

igyál nyugodtan buliban, azért ne vonulj ki az erdő közepére csak ne hagyd hogy rád erőltessék hogy ezt még idd meg abból úgy is csak hányás lesz

lassan fokozatosan kortyolgasd a piádat és akkor tudod magad kontrollálni.

2011. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én pia nélkül nem tudok ellazulni, nem érzem jól magam

de neked nem kell piálnod ha jól vagy anélkül is

2011. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én eldöntöttem, jó darabig nem iszok, buliba meg úgy nem megyek el, hogy pia nélkül, mert feszélyezve érzem magam. Sajnos mostanában a hétvégi alkohol a nagyon szélsőséges érzelmeim hozta ki, amelyeket józanon kordában tartok(elkeseredettség, düh stb).

De ha te egy buliba jól tudod magad érezni anélkül, hogy igyál, hát akkor nincs miért igyál. Én amiatt nem tudom, mert látom, hogy milyen színjáték folyik körülöttem, micsoda képmutatás és még sorolhatnám nagyon sokáig. Ilyenkor, no meg persze máskor is ritkán, azt érzem, hogy nem vagyok az adott helységbe való. Persze ha iszok, akkor letompul az agyam, és nem érdekel semmi, csak a tánc és a csajok. Az egy másik dolog, hogy esetleg olyankor a csajokat nem érdeklem, de olyankor mindig úgy érzem, hogy nagyon jól nézek ki, nagyon jó dumám van, és nagyon jól táncolok, így mindenki engem akar. Ami persze egy vicc

2011. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem bírom a buliközeget, és nem fogom leinni magam csak azért, hogy máshogy lássam. Noha az alkoholtól úgy érzed te táncolsz a legjobban, neked vannak a legjobb dumáid, stb. attól még a tény, hogy egy hebegő-habogó részeg vagy aki csoda, hogy megáll a két lábán (meg még a haverjaidén) nem változik. Részemről az alkohol - mint az efféle bulik - tabu témának számítanak.
2011. júl. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 14/f vagyok és pár hete rúgtam be először.

Utcabál volt a falunkban,meccs után volt,fáradtan,de lenéztünk unokatesómmal h mégse maradjunk le.Eldöntöttük

2 másik haverunkkal,hogy inni kellene valamit ha már adnak :D.Aznap este kb 10 felest ittunk,gondolom ettől már be lehet rúgni.Először ura érzés,nem tudsz egyenesen menni az úton,sokszor olyanokat mondasz aminek nincs értelme,hangosabban beszélsz,picit szédülsz,de vhogy mindent másképp látsz.A sötétben minden színesebb,mintha forogna a világ körülötted.. :D Elég jó érzés,de másnap már nem emlékszel mindenre,fáj a fejed,hányingered van,álmos vagy.Ha még nem ittál,egyszer próbáld ki,mert akkor jó érzés,de vállald a kockázatot,hogy a másnap már nem lesz olyan jó.Ki lehet bírni azért.

Remélem segítettem,minden jót :)

2011. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!