Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képzeld el, hogy mindent...

Képzeld el, hogy mindent megkapsz amire vágysz, méghozzá most, ebben a pillanatban. Ezek után, lenne célja az embernek az életben?

Figyelt kérdés

Vagy talán akkorhalnánnk meg? Ha minden álmunk teljesül?



f/16 ( ez a kérdés most jutott eszembe! )


2009. márc. 7. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az lenne a célom, hogy felhasználjam az összes ölembe pottyant lehetőséget. Biztos, hogy eltartana egy ideig.
2009. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az a lényeg, hogy megkapjam, hanem, hogy élvezzem. Az pedig egy ideig elfoglal. Pl: ha én egy hajót akarok, akkor nyilván hajózgatnék vele pár évet, és addig az lenne a célom, hogy hajózzak.

Szóval egy ideig ellenének az emberek.

Viszont az emberek mindíg többet akarnak, ha megkaphatják, akkor előbb-utóbb tényleg az extrém dolgokra vágynának, egy idő után talán már a halálra is. Tehát valszeg elég sokan öngyilkosok lennének. Olyasmi lehet ez, mint az örök élet, pár millió év után biztos mindenki a halált várná:D

2009. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%

Én nekem a lotto 5 ős kéne !

Lehetne élvezni a dolgokat a vagyont a sok pénz de az emberi értékek elcsúsznának,lehetnél szerelmes meg lehetne ugyanúgy családot csak nem lennének sikereid mert mindent megveszel ami kell nem tudnál örülni ha elérsz valamit mert nem kéne tenned érte és nem élnél kiegyensúlyozottan.


Azért meghalni nem halnánk meg ! S

2009. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még lenne célom,főleg azért is mert nem nagyon szeretem az olyan dolgokat amiért nem kell tegyek semmit.Szeretem a kihivásokat.
2009. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha mindent meg is kapok,az nem jelenti azt, hogy mindenkit is!Maradna még tennivalóm. :)
2009. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megkapnék mindent,amire vágyom,feldolgoznám,tanulnék belőlük..stb,azután új vágyak után "néznék". :)
2009. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék mindent egyszerre megkapni, mert így nem élvezném, mivel nem tettem meg az ahhoz szükséges utat, amitől értékessé válik számomra maga a cél.
2010. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!