Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki kipróbálta már a...

Valaki kipróbálta már a szókimondó életmódot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt,mert az utóbbi időben összeszedtem magam,valamennyire a saját lábamra álltam és ezzel együtt jött a szókimondás is.Nem akartam,de úgy érzem,ha nem az igazat vizsgálom,akkor megint elhanyagolom magam,és ott kötök ki ahol rég.

Az is igaz,hogy nem pofázok bele a dolgokba,társaságban is többnyire hallgatok,de ha megkérdeznek és kinyitom a számat...a személyes ügyekbe ugyan nem mászok bele,de szeretem ha tisztán érthetőek a dolgok.

És ezért válaszokat szeretnék azzal kapcsolatban,hogy ez az "életmód" mivel jár.


2011. máj. 1. 22:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon igaz,amit mondasz,ezért kérdeztem rá az egészre...

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 11. 00:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Én szókimondó vagyok. Már kábé két éve. Ez nálam úgy jött, hogy mindig mindenkinek meg akartam felelni, rákényszerítettem magam a visszafogottságra, stb. Aztán egyszer már nagyon elegem lett, hogy mindig én vagyok a rossz és mindig mindenki engem bánt, úgyhogy földhöz vágtam egy poharat és elkezdtem sikítozni+ bőgni, hogy ELEGEM VAN! És attól kezdve mindig kimondom amit gondolok, nem hagyom magam bántani, persze közben próbálok jó fej maradni. Akik igazán fontosak azokat úgy sem akarom bántani, ha valami csoda folytán mégis kicsúszik vmi a számon, úgyis tudják, hogy én ilyen vagyok. Persze van, aki simán megmondja, hogy bunkó vagyok XD Ilyenkor csak röhögök és azt mondom, Na látod, összeillünk :D Így valahogy jobban elfogad mindenki, a sarkamra álltam és megvédtem magam :) ezt ajánlom mindenkinek.
2011. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22:48-as hozzászólásodhoz: ez csak poén, könyörgöm, miért kell minden egyes hozzászólást teljesen komolyan venni?
2011. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

14:45


Nekem is ilyen "elven" alakult ki.

2011. máj. 21. 19:34
 15/16 A kérdező kommentje:

16:20


jó,ha poén,de ha egyszer nekem vannak barátaim...

2011. máj. 21. 19:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen vagyok én is.Anno suliba utáltak értek.Ilyen mondatokkal:,,megint megszólaltál" próbálták elvenni a kedvem a szókimondástól,és megtörni próbáltak,de csak ideiglenesen.Szóval szókimondó vagyok attól függetlenül,hogy gyereknek nem voltam az.

Az egész családom szókimondó,és ha a szüleid is azok,akkor szókimondó maradsz.Sőt a gyermekeid is azok lesznek.Csiszolni tudsz rajta:,,most nem szólalok meg" ,de az alaptermészet győz mindig.

2013. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!