Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tapasztalatok a Drainaslim...

Tapasztalatok a Drainaslim fogyasztó szirupról? Aki kipróbálta!

Figyelt kérdés
Aki kipróbálta, az írja meg, hogy mik a tapasztalatok! Mert gondolkozom rajta, hogy megvegyem-e!
2011. márc. 8. 22:02
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem egyik ismerösöm pont ma rendelte meg!

Ha megvan az eredmény írok :D

2011. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is megrendeltem, március 7-én, de nem kaptam még semmit. Érdekelne, hogy más valaki megkapta már?

Ha megérkezik jelezni fogom az eredményt is. :)

2011. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 yvy válasza:

Sziasztok!

Én is megrendeltem március 16-án, remélem lesz hatása és lehet tőle fogyni! Amint megjön és elkezdem inni, jelezni fogom az eredményt, de addig is kérem, hogy aki már használja, vagy aki előbb elkezdi, írja le a tapasztalatait! Köszönöm...

2011. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lilifee86 válasza:

Sziasztok!


Én is megrendeltem, 11.én fel is adtam a levelet, de még semmi válasz. Nem lehet, hogy kivárják a 3 hetet, hogy nehogy visszaküldhesse az ember? Vagy már megérkezett vkinek?

2011. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is megrendeltem március tizedike környékén, de még semmi!:( Megérkezett már valakinek? Nem tud valaki a címen kívül más elérhetőségét a cégnek? :(

Ha megkapom végre írom a tapasztalatom!

2011. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 yvy válasza:

Sziasztok!


Szerintem nem a megrendeléstől számít a 3 hét, hanem egész biztos, hogy a kipróbálás kezdetétől, tehát amikor megkapjuk a készítményt és elkezdjük fogyasztani, hiszen addig nem lehet tudni, hogy nálunk működik-e vagy sem!

Légyszi írjon az, aki hamarabb megkapja!

2011. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Január 10.-én alakult a cég és teljesen külföldi a tulajdon. Lehet megvárják, hogy nagyobb mennyiséget rendeljenek. Telefonszámot nem találtam sehol, hogy érdeklődni lehessen.
2011. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egészen sokan megrendeltük már :-). Abban már a megrendeléskor sem bíztam, hogy esetleg bármit is visszafizetnének ha nem működik a dolog, de azért azt nem gondoltam, hogy meg sem érkezik. :-) Nincs mit tenni...várok tovább türelmesen...
2011. márc. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 yvy válasza:

Sziasztok!

Én március 16-án rendeltem meg és 29-én meg is kaptam, ma reggel kezdtem el inni, várom a fejleményeket és a hatását :) mindenképpen jelzem majd az eredményeket, hetente fogom lemérni a súlyom, nem akarom naponta ezzel stresszelni magam... Van egy másik hasonló oldal, a www.hoxa.hu, ahol elindult egy fórum a Drainaslim szirupról, ott többet lehet róla olvasni, és rajtam kívül már egy másik csajszi is megkapta és 29-e óta fogyasztja. Ott többet megtudhattok esetleg...

2011. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az email cimük:biofarmaintezmeny@gmail.com
2011. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!