Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális hogy 16 éves...

Az normális hogy 16 éves vagyok és négy éve ugyanabba a srácba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
NEm volt még kapcsolatom sem, mindenkit elutasítok, mert csak ő kell.. szerintem ez már beteges..
2011. máj. 5. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Hát talán egy kicsit...de nem ítéllek el,velem is ez van csak talán még nem ilyen mélyen.Szoktál vele beszélgetni,haverok vagytok,vagy csak távolból figyeled?

Lehet hogy magába az érzésbe vagy szerelmes,vagy hogy nem is olyan a fiú teljesen,amilyennek képzeled csak nem látsz teljesen tisztán.Hisz már megszoktad h ő van:)

De lehet h most hülyeséget mondtam.

Azért szerintem ha reménytelen a dolog legalább próbáld meg mással.Ha meg nem akkor mindent bele ;)))

2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég jó haverok vagyunk, ő is bír engem, de van kapcsolata..
2011. máj. 5. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha fiú vagy akkor nem.
2011. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ha van kapcsolata,akkor mindenképp mondj le róla...addig amíg szabad nem lesz.De hát ki tudja,mikor lesz az v hogy lesz-e =/

És te sem szeretnéd,ha tiéd lenne a pasi,hogy egy másik lány próbálkozik nála://

Addig nézelődj másfele is,hátha lesz valami...szerintem ez a legjobb megoldás.

2011. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, biztos csak nem találtál még olyat, aki jobban néz ki.
2011. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de, olyan volt, aki bejött, meg jobban nézett ki, de aztán mindig az volt, hogy ő kedvesebb, meg műveltebb meg neki nagyon hasonló a felfogása a dolgokról mint nekem... és tök jó komoly beszélgetéseink vannak. és ilyenek senki mással..
2011. máj. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!