Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az anorexiásan vékony lányok,...

Az anorexiásan vékony lányok, illetve vékony fiúk, miért undorodnak azoktól, akik nem olyan vékonyak, mint ők?

Figyelt kérdés

Mindig úgy éreztem,hogy lenéznek, pedig én el tudtam volna őket fogadni.Nem mondták a szemembe,hogy kövér vagyok,de ha a közelemben voltak,akkor a barátaikkal azt beszélték meg,hogy pl.

- 60kg felett kövérnek számít egy lány

- diétákat, léböjtöket tárgyaltak

- 50kg körül normális egy lány testsúlya

- soha nem akarok elhízni, nem akarok kövér lenni


Ezek pl.osztálytársak,voltam 108 kg is,de lefogytam 76kg-ra,és úgy érzem,hogy még most is lenéznek,hiába a 32kg fogyás.Nem vagyok nekik elég jó,pedig úgy érzem,hogy én sose néztem le őket,annyira szarul érzem magam! :( :( :(


2011. máj. 8. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz anorexiásokkal barátkozni? Azok szellemileg (és már testileg is) beteg emberek... Hagyd őket a francba...
2011. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nő sose lehet elég gazdag és vékony" Coco Chanel... Na, ez is egy nagyszerű mondat. Én az 56kg-mmal vagyok az osztály kövére. Normális? Nem hinném. Gratulálok a fogyáshoz, esetleg megmondanád hogyan sikerült?

13L

2011. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én is vékony vagyok, de nem anorexiás!

én nem nézem le a ducibb lányokat, hisz a legjobb barátnőm se a vékony fajtából való, de ez van. igy kell elfogadni. ;)


nem lehet hogy csak te érzed így?

2011. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó, hogy te ilyen vagy, de szerinted ezekből a gonoszkodó megjegyzésekből nem az jön le, hogy lenézik a kövérebbeket?
2011. máj. 8. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:

ez nem így van de akinél mégis arra az a magyarázat hogy aki anorexiás , az ha lát egy kövérebb embert akkor magát látja benne , a félelmeit stb

mindenesetre én fiú vagyok és kb csont-bőr , na nem azért mert anorexiás lennék hanem örökletes

és nekem sokszor inkább a ducibb lányok jönnek be , gondolom amiatt hogy jellemben is az ellentétét találja meg párkapcsolatban nagyon sok ember

de mindkét végleten van egy pont ahonnan már nem szép senki !

Viszont ha ennyit fogytál ahhoz igen nagy akarterő kellett úgyhogy sz@rd le magasról a többieket akik nem örülnek neked

2011. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
50kg-osan nem anorexiás senki, kivéve aki nagyon magas. Szerintem egy fiatal lány legyen 65kg alatt, mivel a túlsúly nem egészséges, és esztétikailag sem túl szép. Nem kell 50kg-nak lenni, de azért 70-nek sem. Bocsi ha sértő, de én 55voltam, és éreztem a husit, most 51 vagyok, mivel eljárok futni. A te egészégedért, önbizalmadért megérné az egészséges életmódot választani!:) Nem nézek le senkit, aki husi, csupán nem értem, hogy miért nem tesz valamit az egészségéért, és szívesen segítek neki, mivel dietetikus akarok lenni..:) Ha tanács kellene, írj, szívesen segítek.:) Hajrá!
2011. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony lány vagyok, de sosem néztem le a kövéreket! És nem is áll szándékomban. Van akinek még jól is áll.

Figyelj, engem is lenéznek sokan mert nem vagyok olyan buli macák, mint ők. Sőt, sokszor még azt is hallottam ahogy a hátuk mögött kibeszétek és mikor észrevették, hogy ott vagyok akkor mosolyogtak magukban és másról beszélgettek.:D Én teljesen lapos vagyok(semmi mellem nincsen és ez komoly 19 évesen!) és emiatt is kaptam már hideg zuhanyt szintén a nő társaimtól;) De tudod mit?! Lesz@rom! Tudom,hogy különb vagyok , mint ők akik mindenkiben csak a hibát próbálják keresni , de magukba meg nem tudnak nézni, felszínes kétszínű emberek az ilyenek. És tudod mit mondok? ugyanúgy lehet bennük is hibát találni, mint ahogy a legtöbb emberben. Az számítson ,hogy te hogy érzed magad jól. és mostantól fogva ne érdekeljen senkinek sem a véleménye, akármi mi is legyen. Persze tudnod kell, hogy sok akadály lesz még hogy elérd a lesz@rom üzemmódot, de azok az akadályok is azért lesznek, hogy átlépd őket és elérd a célod.

Úgyhogy sok sikert, és mától fogva ne érdekeljenek a negatív vélemények. Tudod, a kinek nincsenek ellenségei vagy rosszakarói az nem is igazi egyéniség.

Üdv.

2011. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok és 64-65 kg. Néhol engem is ledagiznak az osztályból a lányok-.-" egyébként csak a csípőm széles. Mondjuk azok mondták akik nem bírnak, de sokan mondják hogy nem vagyok az csak a csípőm nagy, de egy két hülye éretlen fiú nekem is beszól, de engem nem érdekelnek mert megvagyok magammal elégedve, szoktam futni is gyakran 40 percet fogytam is vele 7 kg-t Egyébként gratulálok neked szerintem mozogj sokat, am hány cm vagy? Mert ha magasabb vagy akkor teljesen ideális a súlyod. Mindenhol a deszka csaj a menő sajnos...-.-" mellük seggük nincs de akkor is szeretik ezt a fiúk. Meg hát a média... Ott is mennyi deszka nővel lehet találkozni. Jó ha valaki alapvetően ilyen az más, lehet mondani hogy féltékeny vagyok az ilyen lányokra, de valahogy szeretem azt hogy nőies alakom van. Szerintem nem vészes a súlyod.
2011. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!