Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! őszintén mi a jobb, ha...

Fiúk! őszintén mi a jobb, ha egy lány anorexiásan vékony, vagy túlsúlyos? - és nincs középút!

Figyelt kérdés
tudom, hogy ez a kérdés nem nagyon ebbe a kategóriába tartozik, de lécci válaszoljatok.
2009. júl. 14. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Húzós. Ha anorexiás de tegyük fel azon kívül minden rendben akkor az anorexiásat. Lehet most lepontozni de én így érzem. Nem is tudom, talán mert nekem sikerült lefogyni azért vagyok "elfogult" a kövérekkel. Persze az sokat számít mennyire túlsúlyos azt nem írtad le.
2009. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Ha pár kg felesleg van az még mindig sokkal jobb, mint az anorexiásan vékony.

Ha nagyon túlsúlyos az a legtöbb embernél kizárva, ahogy az anorexiásan sovány is, de van, aki a ducikra bukik, bár titka.

2009. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
18.11-es vok. Azzal még kiegészíteném, hogy ha valaki túlsúlyos vagy anorexiás az tehet is róla, vagyis, ha összeszedi magát, akkor sokkal csinosabbá válhat. Könnyű azt mondani, hogy "én ilyen fajta vagyok". Lehet valaki könnyen hízik és nehezen fogy, de akkor is helyes táplálkozással és sporttal sokkal csinosabbá válhat. Ha meg valaki nagyon sovány. Az meg sokszor mondja, hogy "én ilyen vagyok, nem tudok hízni". Mindenki tud hízni, csak valakinek könnyebben valakinek nehezebben megy.
2009. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Az , hogy egy túlsulyos idióta vagy, aki a neten próbál önbizalmat szerezni ilyen kérdések által.Ha annyira nem tetszel magadnak adj le néhány kilót és ne a vékony nőket szapuld.22/F
2009. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
19:00, Látszik az értelmi szinted!!
2009. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Hogy is van a mondás? Nagy kofferbe jó pakolni? :)

Kizárt az anorexiás. Akkor inkább a szomszéd kecskéje.

2009. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van 19.00-nak!! Miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy "Mi a jobb, ha egy lány csinos és nincs rajta felesleg vagy ha egy lány túlsúlyos?"

Inkább lennék anorexiás, mint dagadt!!! Fogyj le, olyan nincs, hogy nem tudsz. Ne a gép előtt ülj egész nap, mert attól a hátsód nem lesz kisebb és az önbizalmad sem nagyobb!

2009. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
MIndkettő betegesen undorító egyikkel sem már akkor inkább!
2009. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

igazából egyikse. deha az életem múlik rajta akkor az anorex :D

de csak azért, mert aki anorex az vhol beteg is, a dagadt meg eccerűen dagadt és nemképes tenni ellene h lefogyjon.

az anorexnek ált kell vmi kezelés h hízzon, a dagadtnak meg eléglenne egykicsit nagyobb elhatározás és letudna fogyni.

tisztelet a kivételnek, mert vannak beteg dagadtak is, pl aki cukorbetegség miatt hízott el. rájuk ez nemvontakozik.

2009. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%
Inkább anorexiás legyen, az hamarabb meghal.
2009. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!