Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én beképzelt vagyok szerintete...

Én beképzelt vagyok szerintetek, vagy önimádó, vagy mi?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut milyen nagyszerű vagyok, és ilyen ember csak egy van, és mennyire örülök hogy nem olyan vagyok mint mások hanem hogy én én vagyok. Azt hiszem ez az (egyik) oka annak is, hogy nem akarok párkapcsolatot, úgy egyáltalán, mert senkit nem tartok méltónak magamhoz... (De amúgy ezt nem szoktam hangoztatni, meg normálisan viselkedem, szóval nem az a beképzelt pics@ vagyok, ezeken csak gondolkodni szoktam.) 20N
2011. máj. 9. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát így olvasva elég unszimpatikus vagy, de legalább élvezed az életet:) És csak az a fontos,h te boldog legyél:)
2011. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

na nemár pedig azt hittem én vagyok a legjobb ezen a földön ...

amúgy a fele ennek jó mert tényleg belőled csak 1 van és még jó hogy nem vagy más :D

legalább nem követsz másokat, megvan magadról a saját elképzelésed és nincs is bajod vele ez teljesen korrekt

a párkapcsolati rész hát egyszer majd úgyis lesz valaki

de ha már olyanokat csinálsz mint én hogy 1-1 filmet vagy zenét (ami nekem tetszik) nem tudok megmutatni másoknak, mert úgy érzem hogy nem tudnák úgy értékelni mint én stb stb , na akkor már pszichológus :D

2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát bevallom van hogy azt gondolom egy-egy számról hogy ezt hogy "merészeli" más is hallgatni, olyan aki egyértelműen nem azért hallgatja amiért én, vagyis nem azért mert annyit jelentene neki, megértené, hanem csak mert tetszik neki a dallam pl... Szoktam örülni ha valakiről kiderül hogy kedveli valamelyik kedvenc filmem, de mindig rájövök hogy valami teljesen más hülyeség miatt... Vagy utálom hogy ha valakinek nem az a kedvenc karaktere egy filmben/sorozatban aki nekem, mert hogy akkor egyáltalán minek nézi... Szóval... :'')
2011. máj. 9. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

úh igen ez nagyon ismerős

szerintem ez már nem egészséges , legalábbis nekem pár barátság már tönkrement ilyen dolgok miatt

2011. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haha reszben rokonlelkem vagy. Mondjuk en a fil eken nem akadok ki de a zenek idegesitenek ha vki krvara nem erti mirol szol es jajjj de jo...-.-


Engem ami meg fel tud huzni az a lakhely. Amikor megtudtam h anno lakott a kornyeken egy osztalytarsam teljesen kiakadtam h bakker ez az en kornyekem! :)))


A pasis resz total igaz...

Nem te irtad am azt a kerdest is h tul eros a szemelyiseged itt fentebb???

2011. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!