Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi egoista,...

Miért van ennyi egoista, beképzelt, sötét, buta ember?

Figyelt kérdés
Kezdek komolyan aggódni az emberiség jövőjéért. Egyre inkább a "kivagyteénvagyokakirály" emberek kerülnek többségbe, sőt már szinte mindenki ilyen. Azt hiszik magukról, hogy valakik, közben pedig épp csak annyi különbözteti meg őket az állatoktól, hogy minimális szinten tudnak magukról. Teljesen sötétek, nincs semmi kialakult világképük. Önzőek, és abban lelik örömüket ha mást bánthatnak, szenvedni látnak. Miért?
2011. aug. 15. 01:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
azért mert elkényeztetett kis p*csök, azt hiszik mindent megtehetnek, mert a szüleik nem nevelték meg és elkényeztették őket, vagy ők is ilyenek voltak, és csak azt mutatják amit otthon látnak
2011. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem csak otthon, sajnos egymást rontják el az emberek, és az emberi agy olyan, hogy többségről, az általánosról veszi le a saját viselkedési mintáját. Ebből következik, hogy a végén már csak ilyen emberek fognak maradni. Ezt elszeretném kerülni, mivel senki más nincs aki ezzel foglalkozna, legalábbis interneten nem találtam erre utaló nyomokat. Szomorú lenne, ha saját magát pusztítaná el az egyetlen jelenleg számunkra ismert civilizáció.
2011. aug. 15. 01:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ebbe sajnos bele kell törődnünk. Sajnos a világot már nem azok a motorok hajtják, amik régen. A fiatalok (ha belegondolsz) az elmúlt 10-11 évben sajnos csak szennyeket követnek, mint pl.: Tokio Hotel. Ez egy hatamlas őrölet volt a lányoknál mint tudjuk, és a fiúk irigyek lettek, akik határozottabban majd végül beletörődőkké váltak, és egyben erőszakosabbá. Elterjedt a fiatalkori Discoba járás, és az alkoholfogyasztás, ami bár tényleg lehetne enyhébb, pl.:16év, de ha belegondolsz ma már csak az megy a diszkókban, hogy a fiúk berúgnak (ettől menők), a lányok pedig rázzák magukat és smárolnak, lefekszenek mindenkivel. Ez nem Disco, szerintem. A Facebook pedig már mindennek a teteje. Munkahelyek egy állítólag az USA által ellenőrzött hálózaton beszélik meg a dolgaikat. Ez tragikus.
2011. aug. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Erről most hirtelen ez jutott eszembe, ennek is inkább a vége, bocsi.


[link]

2011. aug. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

01:38

Pont ez a véleményem, amit a linkben olvastam. Tehát vannak még normális emberek is. :) Bár itt nemigazán... mikor hallgatom, hogy ,,ottvoltál a bulin?! Akkor jól be voltam b@szva, mert nem emlékszem semmire... Uhh,,,,,,,, ezdefáj

2011. aug. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Bár én már lassan ezt megszokom, de ilyenné nem válok:Egy elit osztályba járok, ott a lista közepénél lehetek, nem vagyok kis kedvenc, nem Facebookozok, de azt már elértem, hogy néhány ilyen hasonló ember szemében megmutattam, hogy vagyok valaki. Ezt részben a gitározással értem el, részben pedig a sportban elért eredményekkel. Ezzel most én nem menőzni akarok, hanem arra utalni, hogy egy módon be tudsz illeszkedni: ha valamiben jobb vagy, mint egy nagykutya.
2011. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnos egyetértek, hogy mindenki efelé hajlik. pár éve még voltak egyedi érdekes emberek is, ma már mindenki egyformán semmilyen, és ezért kompenzálja azzal hogy egoista


szeretnek kárörvendeni, nem értenek meg semmi mást, ami a normálistól eltér, annyira beszűkültek a kis mocsaras világukba, hogy másokat is oda akarnak húzni, mint a zombik.


az utolsó meg szerintem nem érti a problémát

ilyen "emberek" közé ki akarna beilleszkedni?

2011. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ahogy előttem leírták ez sajnos így van.


én alig találok olyan embert, aki értelmes lenne és meg lennék vele anélkül, hogy nem csinál ki vagy nem néz le valami miatt, mert mondjuk különbözőek vagyunk.


azt viszont sajnálom, hogy a még megmaradt nem zombi' értelmes emberek alig találnak egymásra.

2011. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindenkivel egyetértek nagyrészt, de ez a 16 éves korhatár az alkoholra, öhm. :) Borász végzettségem van, azzal is foglalkozok már, van egy kis belátásom a dologba. A részegséget tiltani kéne, nem csak az autósoknál, mindenkinél. Persze iszogatni szabad, meginni pár pohár bort, de sajnos a többség nem ezt teszi...addig csinálja, amíg aljas részeg nem lesz, vagy nem hány. Hogy miért? Mert anélkül nem tudnak feloldódni, félnek önmaguk megvalósításától, nem tudnak máshogy őszinték lenni, mert félnek a nyomorék társadalom véleményétől. Pedig nincs miért.


A Facebookal pedig nem hiszem, hogy nagy baj lenne, kivéve annyit, hogy valakiknek már az jelenti az életét. :)


No mind1, 2040-2050 körül olyan szintű gazdasági válság lesz a fogyasztói társadalomnak, a Föld kimerülő ásványi/fosszilis anyag készletei miatt, a bőven túlszaporodott népesség miatt, hogy gyakorlatilag egymás után dőlnek be az országok, a rendfenntartás megszűnik, totális anarchia lesz úrrá a világon. Majd az emberi civilizáció megszűnik létezni. :) Aztán a túlélők, reméljük sosem felejtik el, hogy mit tettek saját magukkal az őseik, és talán pár ezer év múlva egy sokkal boldogabb, bölcsebb, és szeretettel telibb civilizáció fog majd uralkodni, e szebb sorsra hívatott bolygón. :)

2011. aug. 15. 14:58
 10/16 anonim ***** válasza:

01:59 szerintem jól mondja hogy ki kell tűnnöd a tömegből valahogy ,egyáltalán nem a külsőddel, tűnhetsz kívülről balf.sznak ha megsimernek, akár a legnagyobb arc is vállhat belőled. a legjobb ha nagyon sok sztoryd van mindenkivel jóba vagy. akkor bírni fognak. ha szótlan vagy de nagyon tehetséges valamiben. akkor ugyanúgy lesz.rnak.


én is gitározom ,igaz suliba még 1x sem mutattam magam. sportolok is.de eddig még nem adott elég önbizalmat. mer csak vártam hogy akkor én legyek a király ha gitározok és sportolok egyaránt. de ez hülyeség. nem szabad várni semmit hanem neked kell lépnek és akkor jól fognak kezelni az emberek.


a kérdésedre csak annyit hogy az embereket sajnos nem lehet jobb belátásra bírni mivel látják hogy jó dolog az amit csinálni, menő berúgni és részegedni, és amíg ez így lesz addig sajnos nem fog semmi változni a többség gondolkodásában. meg hogy minél több ismerőse legyen az embernek, ez tényleg nagyon fontos .de már ezt is úgy érzem hogy sokan azért csinálják hogy menőzzenek hogy őket milyen sokan ismerik...

17f

2011. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!