Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy embergyűlölő személynek? (+kifejtés)

Figyelt kérdés

Nincs semmilyen fóbiám, önértékelési problémám, egyszerűen utálom az emberek nagy részét, mert olyanok, amilyenek. (kifejtés kérésre)


Milyen állásokban gondolkozzak, ahol a legminimálisabb emberi érintkezésre számíthatok, vagy legalább nem kell személyesen találkoznom velük, legfeljebb írásban, vagy telefonon?


2011. máj. 11. 15:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
állatgondozó
2011. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Kirázott a hideg, mintha magamat olvasnám vissza. Szerintem nagyon érdekes ember lehetsz. Kár hogy a "baráti körömben" nincsenek ilyen felfogású emberek.

Mellesleg nekem is a fotózás jutott az eszembe, de az inkább hobbi mint munka.

Ha jó a nyelvtudásod akkor könyveket is fordíthatnál, etc. Vagy valami "netes meló" vagy mi (nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, sőt azt se tudom minek is írtam ide).

Egyébként én is fiatal vagyok, jó a kézügyességem amit mindig fejlesztek, szóval felnőtt koromban valami festő, szobrász, szeretnék lenni, nem hiszem hogy túl sokat kéne ott is kommunikálni. Mert ha igen az cink, mert sose jövök ki az emberekkel.

Ha valami nem világos/hülyeséget írtam az azért van mert napok óta nem aludtam. Előre is bocs.

2011. jún. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

megtisztel a véleményed, bár ez csak első benyomás

ettől függetlenül szívesen elbeszélgetek veled ha írsz privátot.


a művészetben gondolkodtam én is, mert ott kevesebb a zombi, csak művészetből megélést tervezni nem egy életbiztosítás. bármilyen hobbival lehet pénzt keresni ha jól csinálod. tehát nemművészeti ágakra gondoltam.


esetleg még olyan munkák is szóba jöhetnek ahol legalább nem látják az arcomat, de minél kisebb érintkezés, annál jobb. talán annyiból szerencsésebb a személyesség, hogy akkor van felelősség vagy legalább is felelősségrevonhatósági érzetük. értsd neten mindenki 200 kilós boxbajnok és zseni

2011. jún. 20. 19:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Maximálisan megértem a kérdést felvető urat. Jó is, ha nem sok emberrel, lehetőleg eggyel sem érintkezik egy embergyűlölő, de rossz is, mert ha találkozik számára kellemetlen emberekkel, akkor legalább edződik. Magamból indulok ki, nem tolerálom jobban őket, mióta nap mint nap körül vagyok véve idióta öntelt hisztis nőkkel és buta, ordibáló, hazug, kézfogásmániás férfiakkal, de legalább edzett vagyok velük szemben, nem bosszankodom feleslegesen, hanem egyszerűen beteszem őket a hülyék fiókjába.
2013. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kézfogásmániás:-D.
2013. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megváltozott a véleményem, legjobb, ha nem is találkozunk emberekkel. Hol lehet embergyűlölő emberekkel találkozni? Egyébként ha nem újakkal találkozol, hanem minden nap ugyanazokkal, az még rosszabb, mert egy idő után mindenkinek kiderül a hisztije, és mindenkiből előbukik a gyermeki énje, ami elviselhetetlen.
2014. szept. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!